استقلال آسیا

حمله شفر به منتقدان: دهان آنها را بستیم

فوتبال ترایب- وینفرد شفر، سرمربی آلمانی استقلال از پیروزی برابر الهلال و صدرنشینی ابراز خوشنودی کرد و البته به منتقدان تیمش هم تاخت.

شفر گفت: “می‌دانید ما مشکلاتی قبل از بازی داشتیم و یک بازیکن ما هم قبل از دقیقه 5 مصدوم شد اما به هر حال همه بازیکنانم با تمام وجودشان تلاش کردند و من به آنها افتخار می‌کنم. در ابتدای این رقابت‌ها ‌گفتند این گروه مرگ است و کسی برای ما شانسی قائل نبود ولی ما سخت تلاش کردیم و با توجه به روحیه تیمی، بدون باخت به عنوان تیم اول صعود کردیم.

کسانی در تهران بودند که شاید علاقه نداشتند ما این بازی را پیروز شویم ولی الان دهان آنها بسته شده است. به مهدی رحمتی تبریک می‌گویم زیرا حالا 20 کلین شیت در آسیا دارد.

چند خطرناک روی دروازه ما ایجاد ولی با عکس‌العمل سریع و خوب رحمتی مانع از گلزنی حریف شد. برد برای روحیه تیمی ما بسیار خوب بود. ما 2 دروازه بان باکیفیت استقلال داریم.

در گذشته شایعاتی مبنی بر اینکه شاید دستیاران من گران هستند وجود داشت درحالی که اینگونه نیست. کسانی این حرف را می‌ زنند که درکی از فوتبال و کار ما ندارند. شما فقط وقتی پیروز می شوید و به سطح بالایی از فوتبال می ‌رسید که مربیان حرفه‌ای در اختیار داشته باشید.”