سپاهان استقلال

استقلال به دنبال انتقام آسیایی از اصفهانی ها

فوتبال ترایب- استقلال در صورت تساوی برابر الهلال به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی خواهد شد و در آنجا احتمالا برای دومین بار در لیگ قهرمانان باید به مصاف یک حریف ایرانی برود. اولین بار، این تیم در اصفهان مقابل سپاهان با مسابقات وداع کرد.

البته این اتفاق در صورتی رخ می دهد که تیم قلعه نوعی در ازبکستان برابر لوکوتیو مغلوب نشده و حداقل موفق به کسب یک تساوی و یک امتیاز بشود.

البته پیش از دیدار سپاهان و استقلال، باز هم نمایندگان ایرانی به مصاف هم رفته بودند. اولین بار در سال 2010 تیم های ذوب آهن و مس کرمان در همرحله یک هشتم در بازی تک بازی حذفی مقابل هم قرار گرفتند که ذوب آهن با هدایت منصورابراهیم زاده در اصفهان میزبان مس بود و با گل ایگور کاستا به مرحله بعد صعود کرد.

اما 2 سال بعد، استقلال در مرحله یک هشتم در اصفهان مهمان سپاهان بود که تیم آماده کرانچار موفق شد با 2 گل آبی های را مغلوب کند و اولین دوره مربیگری پرویز مظلومی در استقلال با همین شکست به اتمام برسد.

حالا استقلال امیدوار است با قطعی کردن صدرنشینی خود برابر الهلال، در برابر ذوب آهن قرارگرفته و خاطرات تلخ خود را از رویارویی با نمایندگان ایرانی، برابر دیگر تیم اصفهانی پاک کند.