لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

فیلیپ کوتینیو؛ در مسیر تبدیل شدن به ستاره همیشگی

فوتبال ترایب- فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی بارسلونا مدعی شد باید سبک بازی خود را با روش بارسلونا ترکیب سازد تا شرایط برای او بهتر شود. فیلیپ کوتینیو که کم کم در حال تبدیل شدن به همان ستاره همیشگی در ترکیب بارسلوناست، دیشب 2 پاس گل فوق العاده برابر والنسیا برای سوارز و اومتیتی ارسال کرد تا نقش موثری در پیروزی بارسا در خانه برابر خفاش ها ایفا کند.

اگرچه در چند بازی ابتدایی کوتینیو نشانی از ستاره لیورپول نداشت، اما حالا به نظر می رسد او در حال نزدیک شدن به فرم همیشگی است.

کوتینیو گفت: “به خاطر حذف از لیگ قهرمانان، هفته دشواری را پشت سر گذاشتیم و با وجود اینکه من در لیگ قهرمانان بازی نمی کردم، می خواستم بارسا قهرمان این بازی ها شود زیرا من بخشی از این تیم هستم و هیچ چیزی نمی تواند این موضوع را تغییر دهد.

من کم کم تلاش می کنم که در زمین بهتر بازی کنم. من معتقدم که در بارسلونا شما کمی متفاوت بازی می کنید و من باید این سبک را با شیوه بازی خودم ترکیب کنم.

از نظر من لیونل مسی بهترین بازیکن جهان است و باعث افتخار است که مسی بازیکن بارسلوناست. ما باید به عنوان یک تیم به مسیر فعلی ادامه دهیم زیرا 2 مسابقه مهم در انتظار بارسلوناست.”