لیگ ایران استقلال

آینده نامعلوم مهدی ترابی؛ اروپا- سربازی- استقلال 

فوتبال ترایب- این روزها اخباری در خصوص جدایی مهدی ترابی و علی قلی‌زاده از سایپا شنیده شده است و این تیم به احتمال فراوان دو بازیکن تأثیرگذارش را از دست خواهد داد.

در این میان سرنوشت مهدی ترابی در هاله ای از ابهام قرار دارد. این مهاجم جوان و خوش آتیه طی سالهای اخیر پیشرفت فراوانی داشته و معمولا در لیست دعوت شدگان از سوی کارلس کی روش نیز نام مهدی ترابی دیده شده است.

خود این بازیکن در ماه های اخیر بارها ابراز علاقه کرده که برای فصل بعد فوتبال خود را در اروپا ادامه داده و لژیونر شود. درخشش احتمالی در جام جهانی بهترین موقعیت برای ترابی و دیگر ستاره های جوان است که مسیر برای راهیابی به فوتبال اروپا را پیدا کنند.

اما مشکل بزرگ فعلی و پیش روی ترابی، سرباز شدن او در پایان فصل است. میر عامل ساپیا در روزهای اخیر با تایید این خبر ادعا کرد که شاید ترابی در پایان فصل راهی تراکتورسازی شود و با توجه به مدتی کسری خدمت، برای یک فصل در تبریز بازی کند.

البته در این میان 2 فصل است که هم استقلال و هم پرسپولیس علاقمند به جذب ترابی هستند اما با توجه به محرومیت فعلی پرسپولیس از بازار نقل و انتقالات، استقلال می تواند گزینه مناسبی برای این وینگر جوان باشد.