لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

جنجال ترین اتفاق سال؛ پنالتی رئال مادرید درست بود؟

فوتبال ترایب- تصمیم بحث برانگیز مایکل الیور، داور انگلیسی، در دقایق پایانی دیدار رئال مادرید مقابل یوونتوس، یکی از جنجال ترین صحنه های چند فصل اخیر لیگ قهرمانان را رقم زد.

رئالی ها که در دیدار رفت در تورین با نتیجه 3-0 یوونتوس را شکست داده بودند، امیدوار بودند که به راحتی راهی مرحله بعد شوند اما نمایش درخشان یوونتوس و سه گلی که این تیم به ثمر رساند، شاگردان زین الدین زیدان را در آستانه حذف قرار داد. ولی باز هم این تیم در وقت های اضافه توانست به گل برسد و راهی مرحله بعد شود.

آیا پنالتی رئال مادرید مقابل یوونتوس درست بود؟

Vote to see the results
32% - 33 votes
32% - 51 votes

در سومین دقیقه از وقت های اضافه بازی بود که روی یک ارسال بلند، توپ در محوطه جریمه یووه به کریس رونالدو رسید و او هم با ضربه سر، توپ را به لوکاس واسکز که مقابل دروازه منتظر ایستاده بود، رساند. دقیقا در لحظه ای که واسکز قصد کنترل توپ را داشت، مهدی بن عطیه، مدافع مراکشی یووه، از پشت سر رسید و به نظر می رسد که تعادل واسکز را به هم زد. هرچند گروهی از کارشناسان داور از جمله کارشناس نشریه اسپانیایی آ.اس معتقدند که حرکت بن عطیه کاملا درست بوده و پنالتی اشتباه بوده است.

به هر حال داور در سوت خود دمید تا رئال مادرید با ضربه کریس رونالدو به گل برسد و کابوس حذف در این مرحله را از سر بگذراند.