لیگ قهرمانان اروپا ایتالیا

بن عطیه: رئال همیشه با اشتباهات داوری صعود می کند

فوتبال ترایب- مهدی بن عطیه، مدافع مراکشی یوونتوس معتقد است هر سال در لیگ قهرمانان اروپا اشتباهات داوری به سود رئال مادرید است.

در دقیقه 93، مایکل اولیور تصمیم گرفت حرکت بن عطیه روی واسکز را خطای پنالتی اعلام کند که این تصمیم به شدت مورد اعتراص مدافع یوونتوس قرار گرفته و او معتقد است این جالش هر بار برابر رئا مادرید وجود دارد.

بن عطیه گفت: “ما ناراحت هستیم، زیرا ما نمایشی که می خواستیم را ارائه دادیم اما در سال گذشته نیز همین اتفاق برای بایرن مونیخ رخ داد.

رئال مادرید یک تیم باکیفیت است، اما هر بار مقابل این تیم که یک چالش وجود دارد؛ تصمیمی به سود آنها گرفته شده و کریستیانو رونالدو موفق به گلزنی می شود.

من به سمت واسکز رفته و توپ را دفع کردم اما او به این دلیل که دیگر کاری نمی توانست بکند خودش را انداخت. شما می توانید برخورد توپ با پای من و تغییر مسیر آن را تماشا کنید. حذف شدن به این روش مضحک است.

ما اگرچه قربانی این وضعیت هستیم، اما به آنچه که امشب ارائه دادیم افتخار می کنیم. داور باید قوانین را توضیح بدهد زیرا اگر حتی بوفون که کاپیتان ماست نتواند با او صحبت کند، دیگر چه کسی می تواند اعتراض کند؟”