لیگ ایران استقلال

افتخاری: استقلال بازیکن خارجی جذب نخواهد کرد

فوتبال ترایب- افتخاری، مدیر عامل استقلال مدعی شد این تیم در تابستان بازیکن خارجی جذب نخواهد کرد.

علیرغم تاثیرگذاری مثبت وینفرد شفر و سرور چپاروف در تغییر روند استقلال، افتخاری تاکید کرد به دلیل نوسانات ارزی، امکان جذب بازیکن خارجی برای این تیم فراهم نیست.

افتخاری گفت: “ما در این خصوص امروز در هیئت مدیره جلسه داشتیم و به این نتیجه رسیدیم با توجه به نوسانات ارزی، امسال بازیکن خارجی جذب نمی کنیم زیرا در پرداخت حقوق وی ناتوان خواهیم ماند.”

افتخاری در مورد احتمال حضور پادوانی در کادر فنی استقلال گفت: “ما تلاش می‌کنیم او را جذب کنیم و بستگی دارد که شرایط جسمی او چگونه است. اگر شرایط خوب بود حضور او ممکن است زیرا پادوانی انسان خوش اخلاقی است ولی اگر شرایط وی خوب نبود طبیعتا نمی‌توانیم از او استفاده کنیم.”

افتخاری در مورد بزرگ‌ ترین مشکل باشگاه استقلال گفت: “مشکلات مالی بزرگ ترین دغدغه ماست. بدهی‌ های باشگاه بزرگ ‌ترین مشکل است و اگرچه ما اسپانسر داریم ولی این پولی که از اسپانسر می‌گیریم صرف هزینه تیم و بدهی های قبلی می شود.”

افتخاری در خصوص شایعات جدایی شفر افزود: “شفر مربی بزرگی است و طبیعتا پیشنهاداتی هم دارد که ما هم در حال بررسی شرایط هستیم. در واقع ما با هم برای تمدید قرارداد با شفر توافق کرده‌ایم و فقط بحث مالی و نحوه پرداخت باقی مانده است.”