لیگ ایران پرسپولیس

پرسپولیس 1-1 پارس جنوبی جم: فرار قرمزها از شکست در دقایق پایانی

فوتبال ترایب- پرسپولیس که قهرمانی اش در رقابت های این فصل لیگ برتر را قطعی کرده، در دیدار امشب مقابل پارس جنوبی، با گل دقایق پایانی کمال کامیابی نیا به تساوی 1-1 رسید.

علی رغم قطعی شدن قهرمانی قرمزها، برانکو در این دیدار تغییر زیادی در ترکیب تیمش ایجاد نکرد؛ با این وجود این تیم فاصله چندانی با شکست نداشت اما در نهایت توانستند از این دیدار به یک امتیاز برسند.

در نیمه اول پرسپولیسی ها تا اندازه ای بر بازی مسلط بودند و موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم بدون گل به رختکن رفتند.

نیمه دوم را پارس جنوبی بهتر آغاز کرد و در دقیقه 56 به گل رسید. روی یک پاس در عمق عالی بود که توپ در محوطه جریمه پرسپولیس به ابراهیم صالحی رسید و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را به سقف دروازه  پارس جنوبی کوبید.

بعد از این گل پرسپولیسی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و فشار بیشتری روی دروازه میهمان وارد کردند. حملات آنها سرانجام در دقیقه 89 به نتیجه رسید و کمال کامیابی نیا با یک ضربه دقیق، حساب کار را 1-1 کرد.

در دقایق اضافه بازی هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت بازی با همان نتیجه به پایان رسید.

آیا پرسپولیس شایسته گرفتن نتیجه ای بهتر از تساوی مقابل پارس جنوبی بود؟

Vote to see the results
32% - 2 votes
30% - 4 votes