لیگ ایران پرسپولیس

پاسخ مبهم برانکو در مورد آینده محسن مسلمان

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ با حضور در برنام نود، پاسخ مبهمی در مورد آینده محسن مسلمان داد. علیرغم نتایج فوق العاده پرسپولیس در ماه های اخیر، نیمکت نشینی محسن مسلمان تبدیل به یکی از دغدغه های بزرگ و طبعا نارضایتی بخشی از هواداران پرسپولیس شده است. مسلمان تا اواسط فصل مهره ثابت ترکیب برانکو بود و به همین دلیل گلساز ترین بازیکن لیگ لقب گرفت، اما به یکباره هافبک 26 ساله پرسپولیس به نیمکت تبعید شد و تنها در دیدارهایی که برانکو قصد استراحت دادن به ترکیب اصلی خود را داشت به میدان رفت.

دیشب برانکو با تکذیب چند باره مشکلات انضباطی مسلمان، مدعی شد دلایل فنی تنها عامل قرار گرفتن هافبک محبوب قرمزها روی نیمکت بوده و آیتمی که در برنامه نود در مورد آنالیز پرسپولیس پخش شد، مهر تاییدی بر تصمیم سرمربی کروات بود.

برانکو از همان ابتدای در دست گرفتن هدایت پرسپولیس و حتی در دوران حضور در تیم ملی، به کرات ثابت کرد علاقه زیادی به بازیکنان زحمتکش، با نرخ دوندگی بالا و فعال در جریان بازی دارد که در 2 فصل اول، مسلمان با تغییر سبک بازی خود به خوبی نقشه های مرد کروات را اجرا کرد.

میانگین دوندگی بالا و درصد موفق تکل های صحیح در میانه میدان، مسلمان را تبدیل به بخش تفکیک ناپذیری از موفقیت های پرسپولیس کرده بود اما حالا به نظر می رسد این هافبک خلاق دوباره به سبک بازی قبل از دوران برانکو بازگشته و به همین دلیل، به نیمکت تبعید شده است.

به هر حال حداقل برانکو قویا مدعی شد که دلیل اصلی قرار نگرفتن هافبک محبوب سکوها در ترکیب، فاصله گرفتن مسلمان از دوران اوج گذشته بوده و برای دچار نشدن به سرنوشت رضاییان، او باید دوباره به هافبک فصل پانزدهم و شانزدهم تبدیل شود.

آیا با تصمیم برانکو در مورد نیمکت نشینی محسن مسلمان موافق هستید؟

Vote to see the results
32% - 6 votes
30% - 15 votes