لیگ ایران پرسپولیس

سه مشکل بزرگ پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات تابستانی

فوتبال ترایب- با حکم سنگین فیفا در مورد پرونده مهدی طارمی، باشگاه پرسپولیس تهران از 2 پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی محروم شد.

با قهرمانی در لیگ بعد از گذر از فصل زمستان، حالا پنجره تابستانی پیش رو بزرگ ترین مشکل پرسپولیس خواهد بود. به عبارت دیگر باشگاه پرسپولیس تا پایان نیم فصل اول لیگ هجدهم قادر به جذب بازیکن نیست و تنها قادر است از بازیکنان فعلی خود استفاده کند.

راه حل پیش رو تمدید قرارداد بازیکنان است که در پایان لیگ هفدهم، قراردادشان به پایان می رسد. اسامی افرادی که در پایان لیگ فعلی بازیکن آزاد می شوند به شرح زیر است:

فرشاد احمدزاده- کمال کامیابی نیا- محمد انصاری- محسن ربیع خواه- وحید امیری- رادوشویچ- محسن مسلمان- صادق محرمی

با مرور این اسامی در می یابیم که قرمزها احتمالا برای تمدید با فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، محمد انصاری، رادوشوویچ و محسن ربیع خواه مشکل خاصی نخواهند داشت و علیرغم برخی پیشنهادات، بعید است آنها از پرسپولیس جدا شوند.

در این میان، اخباری در خصوص تمایل وحید امیری به دادن پاسخ مثبث به پیشنهادی از قطر شنیده شده و با توجه به اهمیت او در 2 قهرمانی متوالی پرسپولیس، جدایی امیری معظل بزرگی برای برانکو خواهد بود.

دیگر مسئله فعلی، شرایط صادق محرمی است که پیشنهاد او از دینامو زاگرب تایید شده و ممکن است این مدافع راست جوان، راه لژیونر شدن را در پیش گیرد.

اما شاید مهم ترین بازیکن حداقل از نگاه بخش زیادی از هواداران، محسن مسلمان باشد که در حال حاضر مورد غضب برانکوست و سپاهان، مشتری دست به نقد بهترین گلساز لیگ هفدهم محسوب می شود.