لیگ ایران استقلال

شرط وینفرد شفر برای تمدید قرارداد با استقلال؛ دستمزد منصفانه

فوتبال ترایب- وینفرد شفر، سرمربی موفق استقلال، سرانجامم سکوتش در مورد تمدید قرارداد با این باشگاه را شکست و اعلام کرد که آماده است که قراردادش را با این باشگاه تمدید کند و برای این کار تنها یک شرط دارد؛ دریافت دستمزد منصفانه.

شفر در حالی در اواسط فصل جانشین علیرضا منصوریان شد که تردیدهای جدی در مورد موفقیت او در این باشگاه وجود داشت. برخی سن بالای او و گروهی عدم موفقیت مربیان آلمانی قبلی در فوتبال ایران را به عنوان دلایل ناکامی احتمالی او می دانستند.

اما شرایط کاملا متفاوت پیش رفت و استقلالِ شفر به اندازه ای خوب کار کرد که مدیران این باشگاه چاره ای جز تمدید قرارداد او ندارند. گفته می شود  شفر برای عقد قرارداد 6 ماهه تا پایان این فصل با استقلال 200 هزار دلار دریافت کرد اما اکنون برای تمدید قراردادش برای فصل آینده، مبلغ بیشتری می خواهد و همین مسئله شرایط برای تمدید قرارداد او با آبی ها را دشوار کرده است.

در حالی که مدیران استقلال در تلاش هستند تا در سکوت، این موضوع را مدیریت کنند، مربی آلمانی سرانجام امروز سکوت را شکست و تایید کرد که طولانی شدن فرآیند تمدید قراردادش به دلیل عدم توافق بر سر مسائل مالی است.

او پیش از دیدار فردای تیمش مقابل سیاه جامگان به خبرنگاران گفت:” من دستمزد منصفانه می‌خواهم نه بیشتر. طبیعی است اگر موفق شوم، دستمزد من بالاتر می‌رود و اگر موفق نباشم دستمزدم پایین می‌آید مثل خود شما اگر در رسانه‌ها خوب کار کنید دستمزدتان بالاتر می‌رود و برعکس. این مسئله دست رئیس و قائم مقام باشگاه است.”

نتایج خوب شفر، باعث محبوبیت بسیار زیاد او بین هواداران شده و همین مسئله دست او برای چانه زنی را باز گذاشته است.

آیا وینفرد شفر مستحق دریافت دستمزد بالاتر برای تمدید قرارداد با استقلال هست؟

Vote to see the results
31% - 28 votes
32% - 2 votes