لیگ قهرمانان آسیا استقلال

استقلال 2-0 الریان: جشن صعود آبی ها در آزادی

فوتبال ترایب- استقلال با پیروزی 2-0 مقابل الریان قطر در ورزشگاه آزادی، صعودش به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرد.

شاگردان وینفرد شفر در ادامه نتایج خوب شان در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان، در دیدار امشب هم کاملا برتر از حریف قطری بودند و توانستند با دو گل به برتری برسند.

استقلالی ها بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 2 دقیقه از بازی سپری شده بود که روی پاس فرشید اسماعیلی، سرور جپاروف موفق شد دروازه حریف را باز کند. در ادامه بازی متعادل تر شد اما باز هم این استقلالی ها بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما در نیمه اول توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان یک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم هم استقلال شروع بهتری داشت و در دقیقه 58 به گل  دوم رسید. حرکت خوب داریوش شجاعیان در داخل محوطه جریمه الریان، با خطای مدافع حریف همراه شد و داور یک ضربه پنالتی برای استقلال اعلام کرد. وریا غفوری پشت ضربه قرار گرفت و دروازه را باز کرد.

الریان می توانست خیلی زود یکی از گل های خورده را جبران کند اما ضربه تماشایی عبدالرزاق حمدالله به تیر دروازه حسین حسینی برخورد کرد. در ادامه تلاش بازیکنان دو تیم برای رسیدن به گل ثمری نداشت و بازی با برتری 2-0 استقلال به پایان رسید.

در دیگر دیدار این گروه هم العین با نتیجه 2-1 الهلال را شکست داد تا سرنوشت دیگر تیم صعود کننده این گروه در هفته آخر در دیدار الریان و العین مشخص شود.

آیا استقلال شایسته صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان بود؟

Vote to see the results
31% - 77 votes
30% - 8 votes