لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

نگاهی به شرایط جدول گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

فوتبال ترایب- پرسپولیس در حالی فردا در ازبکستان مقابل نسف قرشی قرار خواهد گرفت که علی رغم کسب 9 امتیاز از 4 دیدار ابتدایی، صعودشان به مرحله بعد لیگ قهرمانان اصلا قطعی نیست. در اینجا نگاهی خواهیم داشت به شرایط قرمزها در صورت کسب نتایج مختلف در دیدار فردا:

اگر پرسپولیس، نسف قرشی را شکست بدهد

پیروزی پرسپولیس مقابل نسف قرشی، به معنای قطعی شدن صعود این تیم به مرحله بعد خواهد بود. پرسپولیس در حال حاضر 9 امتیاز دارد و با پیروزی در این دیدار، 12 امتیازی خواهد شد و نسف حتی با پیروزی در دیدار آخر هم نمی تواند به پرسپولیس برسد. تیم ازبکستانی در حال حاضر 6 امتیاز دارد و برای اینکه بتواند امیدهایش برای صعود را حفظ کند، باید شکست 3-0 در تهران را جبران کند.

اگر پرسپولیس با نسف قرشی به تساوی برسد

شاگردان برانکو ایوانکوویچ با یک تساوی هم صعودشان به مرحله بعد را قطعی خواهند کرد. پرسپولیس در تهران 3-0 نسف قرشی را شکست داد و با توجه به اینکه در لیگ قهرمانان آسیا دیدارهای رودررو اهمیت دارد، پرسپولیس با یک تساوی، می تواند فاصله 3 امتیازی با نسف را حفظ کند و در دیدارهای رودررو هم برتر از این تیم باشد.

اگر پرسپولیس مقابل نسف قرشی شکست بخورد

شکست پرسپولیس در خانه نسف، کار صعود را برای شاگردان برانکو دشوار خواهد کرد. پرسپولیس در آخرین دیدار این مرحله باید در خانه مقابل السد قطر قرار بگیرد؛ دیداری که پیروزی در آن اصلا قطعی نیست. در حالی که نسف قرشی در آخرین دیدارش مقابل الوصل امارات، ضعیف ترین تیم گروه، قرار می گیرد.