لیگ ایران استقلال

نفت تهران 1-2 استقلال: شروع پیروزمندانه آبی ها در سال جدید

فوتبال ترایب- استقلال در اولین دیدارش در سال 97 موفق شد با نتیجه 2-1 نفت تهران را شکست بدهد و به رتبه دوم جدول لیگ برتر صعود کنند.

شاگردان وینفرد شفر در این دیدار ابتدا از حریف عقب افتادند اما با تلاش بسیار توانستند به گل برسند و در نهایت به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کردند.

آبی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت هایی خوبی داشتند اما نتوانستند از آن استفاده کنند. در مقابل این تیم نفت بود که در دقیقه 37، روی یک ضربه کرنر به گل رسید. روی یک ارسال از سمت راست دروازه استقلال بود که توپ در یک رفت و برگشت به محسن بنگر رسید و او هم دروازه رحمتی را باز کرد. تلاش بازیکنان استقلال ثمری نداشت و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم استقلالی ها بهتر آغاز کرد و حملات این تیم به ایجاد موقعیت های خطرناکی روی دروازه نفت منجر شد تا اینکه سرانجام در دقیقه 76، این تیم به گل تساوی رسید. نفوذ خوب وریا غفوری از سمت راست و ارسال زمینی و عرضی او در مقابل دروازه جابر انصاری رسید و او هم با یک ضربه بغل پا، کار را تمام کرد.

حملات استقلالی ها بعد از این گل هم ادامه داشت و این تیم در دقیقه 87 به گل پیروزی رسید. سانتر عالی خسرو حیدری از سمت راست، روی تیر دوم به امید نورافکن رسید و او هم به راحتی دروازه را باز کرد. به این ترتیب، استقلالی ها توانستند سال جدید را با پیروزی شروع کنند و با روحیه ای مناسب به مصاف الریان بروند.

آیا استقلال شایسته پیروزی مقابل نفت تهران بود؟

Vote to see the results
31% - 19 votes
30% - 2 votes