جام جهانی 2018 ایتالیا

امیدواری کاپیتان مراکش برای موفقیت با یوونتوس

فوتبال ترایب- مهدی بن عطیه، ملی پوش مراکشی یوونتوس امیدوار است در این فصل قهرمان سری آ، جام حذفی و یوفا چمپیونزلیگ شوند.

شاگردان مکس آلگری توانستند علیرغم شروع دشوار فصل 18-2017 به صدر جدول سری آ بازگردند. بانوی پیر در فینال جام حذفی به مصاف میلان خواهد رفت و در مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ با رئال مادرید روبرو خواهد شد.

بن عطیه در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”در ابتدا همه چیز دشوار به نظر می رسید. باید از خود گذشتی زیادی نشان می دادی و هر روز با حداکثر توانایی و انرژی کار می کردی اما حالا احساس خیلی خوبی دارم.
بردن همه جام های ممکن فوق العاده است. همه تلاش مان را در این راه خواهیم کرد و بعد هم به جام جهانی فکر می کنیم.

در حال حاضر تمرکز من روی باشگاهم است زیرا اگر به دنبال درخشیدن در جام جهانی هستم مسیر آن باشگاه یوونتوس است.
اولویت اول اسکودتو است و پس از آن چمپیونزلیگ که رویای ما و همه هواداران ماست.”

یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف رئال مادرید خواهد رفت که یادآور فینال همین رقابت ها در سال گذشته است.

مدافع سابق بایرن مونیخ فاش کرد که به هم تیمی اش اشرف حکیمی پیش از دیدار در سانتیاگو برنابئو چه گفت. او گفت:”این اولین حضور من در برنابئو خواهد بود. به حکیمی هم که برای رئال بازی می کند می گویم تیم ما با سال گذشته متفاوت است. با این وجود او ستاره ای در حال رشد و شکوفایی است. هر بازیکنی نمی تواند در سن 20 سالگی برای رئال بازی کند و او قطعا جوان با استعدادی است.”

بن عطیه که برای اولین بار کاپیتان مراکش در جام جهانی خواهد بود از شیوه بازی یوونتوس دفاع کرد و امیدوار است بتواند آن را در تیم هروه رنار نیز به کار گیرد.

او در این مورد گفت:”یوونتوس از شما نمی خواهد فوتبالی زیبا به نمایش بگذارید یا خوب بازی کنید اما میخواهد که برنده باشید. این ذهنتیتی است که علاقه مندم آن را به تیم ملی مراکش منتقل کنم.”