جام جهانی 2018

تیته: نیمار بازیکنی غیرقابل جانشینی برای برزیل است

فوتبال ترایب- تیته، سرمربی برزیل اعلام کرد نمی توان جانشینی برای نیمار، ستاره تیمش پیدا کرد. این در حالی است که برزیل خود را برای دیداری دوستانه آماده می کند و نیمار به دلیل مصدومیت امکان همراهی تیمش را نخواهد داشت.

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در دیدار تیمش مقابل مارسی در رقابت های لیگ یک فرانسه که در ماه فوریه برگزار شد از ناحیه پا مصدوم شد.

در حالی که انتطار می رود مهاجم 26 ساله به رقابت های جام جهانی برسد برزیل در روز جمعه به مصاف روسیه می رود و چهار روز بعد مقابل آلمان به زمین می رود.

تیته گفته است امکان ندارد بازیکنی بتواند جای خالی نیمار را پر کند و از داگلاس کاستا، بازیکن یوونتوس خواست تا به سبک خودش بازی کند. او در مصاحبه روز پنجشنبه اش گفت:”جایگزینی برای نیمار وجود ندارد. کاستا نمی تواند جایگزین او شود. او بازی خودش را انجام خواهد داد.”

تیته گفت می خواهد بازیکنانش یعنی کاسمیرو و فیلیپ کوتینیو همان سبکی که در باشگاه های خود رئال مادرید و بارسلونا بازی می کنند عمل کنند.

او گفت:”از کاسمیرو می خواهم همان نقشی را که در تیم باشگاهش رئال دارد به نمایش بگذارد. در مورد کوتینیو هم همین طور. او قبلا در لیورپول با ما بازی می کرد و من هم همان را از او میخواهم. قصد ندارم او را از هدفش دور کنم و مانع جاه طلبی اش شوم.”