اروپا انگلیس

مورینیو: منتقدان منچستریونایتد، بی عقل هستند

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد معتقد است افرادی که عقل داشته باشند می فهمند شکست های اخیر این تیم در نتیجه تغییر و تحولاتی است که در منچستریونایتد رخ داده است.

با وجود آنکه شیاطین سرخ تنها در چهار بازی از پانزده دیدار اخیرشان در مجمع رقابت ها شکست خوردند نمایش های اخیر این تیم پایین تر از حد انتظار بوده است.

بدترین ناکامی اخیر آنها شکست 2-1 در خانه مقابل سویا در مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ بود که موجب حذف آنها از دور رقابت ها شد.

مورینیو در کنفرانس خبری پیش از دیدار با برایتون در رقابت های جام حذفی مجددا به منتقدان خود پاسخ داد و در حالی که هواداران تیم را مورد خطاب قرارداد گفت هرکسی که عقل داشته باشد می فهمد تیم در مرحله تغییر است.

مورینیو در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”نارضایتی هواداران را می فهمم و ناراحتی آنها را به خاطر حذف شدن از رقابت های لیگ قهرمانان درک می کنم اما بیشتر از آن را متوجه نمی شوم.

نه فقط در انگلیس بلکه در تاریخ فوتبال همه دنیا بزرگترین باشگاه ها هم مرحله گذار دارند و هم دورانی که شامل پیروزی های پیوسته و مداوم است. این مراحل در همه باشگاه ها وجود دارد.

فکر می کنم اگر بخواهید به تیم در لیگ برتر نگاه کنید فقط تیم منچسترسیتی است که در چند سال گذشته آمادگی بیشتری از ما داشته است و 18 باشگاه دیگر بعد از ما قرار دارند.

قطعا در آینده ی خواهیم 19 تیم پشت سر ما باشند اما فعلا واقعیت همین است که می بینید و انسان های عاقل، افرادی که درک دارند و ورزش را می فهمند واقعیت را می پذیرند و می دانند که ما در مرحله تغییر و گذار هستیم.

با توجه به شرایط همچنان در تلاشیم تا بتوانیم عناوین ممکن را کسب کنیم و بهترین کاری که می توانیم در جدول لیگ انجام دهیم هم این است که جایگاه دوم را حفظ کنیم زیرا بهترین جایگاهی است که نصیب مان می شود. فکر می کنم در موقعیت خوبی هستیم.”