اروپا اسپانیا

پیکه: در واتس آپ بازیکنان رئال را دست می اندازم

فوتبال ترایب- جرارد پیکه، مدافع بارسلونا در مورد گروه ویژه اش با بازیکنان اسپانیایی بارسا و رئال مادرید در واتس اپ صحبت کرد.

بارسلونا در حالی قهرمانی خود در لالیگا را قطعی می کند که در این فصل هنوز شکستی در کارنامه اش نداشته و با 15 امتیاز اختلاف از رقیب دیرینش صدرنشین جدول است.

نتایج فاجعه بار رئال مادرید در نیمه اول فصل امکان حضور این تیم در رقابت های پمپیونزلیگ فصل آیندهرا تهدید می کرد اما درخشش رونالدو توانست آنها را از این شرمساری نجات دهد.

پیکه نیز از این فرصت استفاده کرد تا دوباره به رئال یادآوری کند کدام تیمی بهتر است. او با بازیکنان اسپانیایی بارسا گروهی در واتس اپ تشکیل داد تا بازیکنان رئال را دست بیندازد.

مدافع 31 ساله بارسا در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”می خواهم کمی اطلاعات به شما بدهم.همه می دانند که فوتبالیست ها در واتس اپ برای خودشان گروه دارند. من هم یک گروه با دوستانم و یک گروه هم با هم تیمی هایم دارم. اما گروه مورد علاقه ام شما را شگفت زده می کند.

در اوایل این فصل زمانی که ما 8 یا 9 امتیاز از رئال در لالیگا پیش بودیم یگ گروه با بازیکنان اسپانیایی رئال و بارسا درست کردم. ما در این گروه فقط در حال دست انداختن هم هستیم. خیلی خوب است دقیقا مثل بچه های کوچک با هم درگیریم.

راستش را بخواهید این گروه در حال حاضر برای من خیلی فوق العاده است چون با 15 امتیاز اختلافی که داریم می توانم جواب های بسیار خلاقانه ای بدهم.

فصل گذشته وقتی رئال در حال بردن همه عناوین ممکن بود آنها احساس خیلی خوبی داشتند و هر بار که آنها را در تمرینات اردوی تیم ملی می دیدم ما را دست می انداختند.

هر بار که در دیداری پیروز می شدند عکس های رختکن را در اینستاگرام می گذاشتند و عضلاتشان را نمایش می دادند. اما این فصل همه چیز فرق می کند. پست های اینستاگرام شان متفاوت شده است مثلا می نویسند:”امروز سه امتیاز دیگر گرفتیم. باید به تلاش خود ادامه دهیم.” من هم در گروه واتس اپ می نویسم:” بی خیال! چرا انقدر ماجرا را جدی می گیرید؟” و برای آنها صورتک گریه می فرستم. حتی اسم گروه را گذاشته ام:”تبریک می گویم”.