اروپا اسپانیا

رونالدو: هیچ کسی را نمی توان با من مقایسه کرد

فوتبال ترایب- کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید معتقد است هیچکس با او قابل مقایسه نیست زیرا افراد زیادی وجود ندارند که از استعداد و تعهد او برخوردار باشند.

رونالدو در سال 2003 از اسپورتینگ سی پی به منچستریونایتد پیوست و با هدایت الکس فرگوسن به یکی از بهترین فوتبالیست های جهان تبدیل شد. او اولین توپ طلای خود را در سال 2008 با شیاطین سرخ کسب کرد اما بی شک بهترین سالهای دوران حرفه ای اش را با رئال مادرید تجربه کرد وبه اسطوره این باشگاه تبدیل شد.

رقابت همیشگی او با ستاره آرژانتینی بارسلونا همیشه موضوعی داغ محسوب می شد و از زمانی که ستاره پرتغالی به کهکشانی ها پیوست تمام مقام های ممکن را کسب کرد و چهار بار برنده توپ طلا شد.

با وجود آنکه بسیاری بر این باورند که مسی ستاره با استعدادتری است عده ای معتقدند تعهد کاری و تلاش او دو عنصر اصلی تضمین موفقیتش محسوب می شود و به همین دلیل نمی توان کسی را با او مقایسه کرد.

رونالدو در صفحه اینستاگرام خود گفت:”در ابتدا همیشه رویای این را داشتم که به بهترین بازیکن دنیا تبدیل شوم. دوستانم طوری به من نگاه می کردند که انگار دیوانه ام. من برای تفریح و لذت بردن بازی می کردم اما وقتی به منچستر رفتم شروع به باور خودم کردم.

تعداد باریکنانی که به اندازه من متعهد باشند و سخت تلاش کنند و به خوبی من عمل کنند وجود ندارد. هیچ کس را نمی توان با من مقایسه کرد.هیچکس کریستیانو رونالدو نخواهد شد. من خودم هستم و کسی مثل من نیست.”

رونالدو در این فصل در مجموع 34 دیدار 33 گل به ثمر رساند که 18 گل آن در لالیگا بود. او در 8 بازی اخیر لالیگا 14 بار دروازه حریفان را گشود.