لیگ قهرمانان اروپا انگلیس

لروی سانه: منچسترسیتی می تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود

فوتبال ترایب- لروی سانه، مهاجم جوان منچسترسیتی معتقد است تیمش پس از با پذیرفتن فلسفه پپ گواردیولا شانس زیادی برای قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان دارد.

سیتی که تا کنون در این فصل موفق به کسب جام کارابائو شده به سرعت در حال تثبیت قهرمانی اش در لیگ برتر است. این در حالی است که لیورپول در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان انتظار رویارویی با سیتی را می کشد.

سانه در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد مشتاقانه در انتظار رویارویی با لیورپول است و با اعتماد به نفسی که در تیم وجود دارد می تواند از حالا طعم دلچسب قهرمانی چمپیونزلیگ را برای بار اول با سیتی احساس کند.

او گفت:”این فصل تیم ما فوق العاده طوفانی ظاهر شد و ما فلسفه گواردیولا را درک کردیم، پیشرفت بسیاری داشتیم و می دانیم او از ما چه می خواهد.

رقابت های لیگ قهرمانان دشوار است و هر بازی خاص و سخت است اما ما شانس بالایی برای رسیدن به فینال و قهرمانی داریم. با این وجود کار دشواری پیش روی ماست. “

رکورد بازی های بدون شکست منچسترسیتی در رقابت های داخلی با پیروزی 4-3 لیورپول در ماه ژانویه شکسته شد. سیتی پیش از آن در ماه سپتامبر لیورپول ده نفره را در ورزشگاه اتحاد 5-0 شکست داده بود. این نتایج خبر از دیدار خیره کننده ای در آینده می دهند و مدیر ورزشی سیتی نیز اعلام کرد هر دو تیم ترجیح می دادند مقابل هم قرار نگیرند.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”بازی دشواری است. ما مقابل یکی از تیم های لیگ برتری قرار می گیریم. این اتفاقی است که وقتی در چمپیونزلیگ بازی میکنی دوست نداری رخ بدهد. البته باید آن را بپذیریم. ما تیم قدرتمندی هستیم. دیدار دشواری خواهد بود زیرا دو تیم شناخت بسیار خوبی از یکدیگر دارند و این کار را دشوار می کند.”