لیگ قهرمانان اروپا انگلیس

کلوپ: اهمیتی ندارد در چمپپیونزلیگ با منچسترسیتی روبرو می شویم

فوتبال ترایب- یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول اعلام کرد روبرو شدن با منچسترسیتی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برای او اهمیت خاصی ندارد. هرچند معتقد است تیمش نسبت به حریف شانس کمتری برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی خواهد داشت.

لیورپول در تاریخ 4 آوریل در آنفیلد میزبان صدرنشین لیگ برتر خواهد بود و شش روز بعد نیز بازی برگشت در ورزشگاه اتحاد انجام خواهد شد. این در حالی است که لیورپول تنها تیمی بوده است که در این فصل توانسته بر منچسترسیتی غلبه کند.

کلوپ در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”من پیش از این گفته ام و هنوز هم به آن معتقدم که معمولا در قرعه کشی ها با همسایه خود روبرو می شوید اما صادقانه بگویم که این مسئله برایم اهمیتی ندارد.

دقیقا مانند گذشته عمل خواهیم کرد و با هر چه در توان داریم به میدان خواهیم رفت. در مقابل سیتی هم همین کار را می کنیم. ما یک بار مقابل آنها شکست خوردیم و یک بار هم پیروز شدیم و فکر می کنم ما هم بهترین قرعه ای نبودیم که آنها انتظار داشتند.

ما قطعا بهترین تیم این مرحله از رقابت ها نیستیم اما در 8 تیم آخر تعداد مدعیان زیاد نیست. شاید بتوان دو تیم بایرن و بارسلونا را مدعی دانست اما به هر حال این فوتبال است و هیچ چیز از قبل مشخص نیست. تا آن زمان چند بازی دیگر پیش رو داریم اما بی صبرانه در انتظار رویارویی با سیتی هستم و تمام توان خود را به کار خواهیم برد.”

در حالی که منچسترسیتی با انجام بازی برگشت در خانه خود نسبت به لیورپول موقعیت بهتری خواهد داشت کلوپ معتقد است نمی توان انکار کرد بازی رفت در آنفیلد امتیازی منفی برای آنها است.

او در این رابطه گفت:”خیلی مهم نیست. کاملا طبیعی است. ما قطعا می توانیم در خانه نتیجه بگیریم اما مطمئنا بازی دشواری خواهد بود. کاملا واضح بود که در این مرحله با تیم قدرتمندی روبرو خواهیم شد و چه بهتر تیمی مقابل ما قرار خواهد گرفت که بیشتر از بقیه تیم ها از آن شناخت داریم. البته به نفع انگلیس نشد زیرا تنها یک تیم به نیمه نهایی می رسد.”