اروپا انگلیس

رسمی: مارکوس روخو تا 2021 با منچستریونایتد تمدید کرد

فوتبال ترایب- باشگاه منچستریونایتد تایید کرد مارکوس روخو، مدافع منچستریونایتد قراردادش با این باشگاه را تا سال 2021 تمدید کرده است.

در حالی که قرارداد ملی پوش آرژانتینی با شیاطین سرخ در ژوئن 2019 به پایان می رسید به نظر می رسید روخو نتوانسته است جایگاه ثابتی در تیم مورینیو داشته باشد. با توجه به مصدومیت های اخیرش شایعاتی در رابطه با ترک این باشگاه شنیده می شد و حتی باشگاه پاری سن ژرمن تمایل خود را برای جذب این مدافع 27 ساله نشان داده بود.

با این وجود روخو تصمیم گرفت قراردادش با یونایتد تمدید کند و حتی بند امکان تمدید مجدد یک ساله را نیز در قرارداد خود پذیرفت و اعلام کرد از حضور در این باشگاه بسیار خوشحال است.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”از زمانی که به منچستریونایتد پیوستم به هرآنچه که می خواستم رسیدم و حتی بیش از انتظارم بدست آوردم. از اینکه قراردادم را با این باشگاه فوق العاده تمدید کردم بسیار خوشحالم.

زمانی که به این باشگاه پیوستم هدفم کمک به تیم برای دست یافتن به قهرمانی ای بیشتر بود و در دو فصل اخیر موفق شدیم به این هدف برسیم. سخت کار می کنم تا بتوانم دوباره به زمین بازی بازگردم. می خواهم اینجا از هواداران برای حمایتشان و از سرمربی به خاطر اعتمادی که به من دارد و برای کمک هایش در داخل و خارج زمین تشکر کنم.”

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد نیز شادمانی خود را از ادامه حضور مدافع آرژانتینی تیمش اعلام کرد و گفت:” مارکوس در دوفص اخیر پیشرفت زیادی کرد و بهتر و بهتر شد و همیشه شخصیتی حرفه ای از خود نشان داد. با وجود آنکه مصدومیتهایش در هفته های اخیر او را از میادین دور کرده است سخت تلاش می کند تا با آمادگی کامل به زمین باز گردد. او همیشه آماده است تا تمام توانش را برای تیم بگذارد و من بسیار خوشحالم که قراردادش را تمدید کرده است.”

روخو در این فصل در مجموع رقابت ها تنها توانست در 10 بازی برای یونایتد به زمین برود و آخرین بازی خود را مقابل هادرزفیلد در ماه فوریه انجام داد.