فرانسه اسپانیا

نیمار در رئال؛ شاید قبل از جام جهانی نهایی شود

فوتبال ترایب- نشریه اسپانیایی آ. اس ادعا کرده باشگاه رئال مادرید تلاش ها برای به خدمت گرفتن نیمار را آغاز کرده و قصد دارد این ستاره برزیلی را پیش از جام جهانی 2018 به خدمت بگیرند.

نیمار در تابستان گذشته با انتقالی 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن ژرمن رفت اما خیلی زود شایعاتی در مورد نارضایتی او از شرایطش در پاریس منتشر شد. گفته می شد که او رابطه خوبی با اونای امری، سرمربی پی اس جی، ندارد و درگیری او با ادینسون کاوانی در دیدار با لیون بر سر زدن ضربات آزاد و پنالتی، به این شایعات دامن زد.

هرچند مدیران باشگاه پاری سن ژرمن این موضوع را رد کردند و حتی پدر این ستاره برزیلی به تازگی اعلام کرد که آینده پسرش در پاریس رقم خواهد خورد اما رسانه های اسپانیایی همچنان از علاقه رئال مادرید برای خرید این بازیکن می نویسند.

اکنون نشریه آ.اس ادعا کرده که بازیکنان برزیلی رئال مادرید مانند مارسلو و کاسمیرو در حال تشویق کردن نیمار به پیوستن به رئال هستند واو هم ترجیح می دهد پیش از آغاز رقابت های جام جهانی تکلیف این انتقال مشخص شود تا با تمرکز کامل در روسیه برای سلسائو بازی کند.

گفته می شود نیمار سینیور، پدر این بازیکن، ماه گذشته با فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، دیدار داشت و دو طرف در مورد چگونگی این انتقال که می تواند 400 میلیون یورو روی  دست رئالی ها خرج بگذارد، مذاکره کردند.