لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

با دو گل  مقابل چلسی؛ مسی به رکورد 100 گل در چمپیونزلیگ رسید

فوتبال ترایب- لیونل مسی، ستاره بارسلونا با دو گلی که در دیدار مقابل چلسی به ثمر رساند، به رکورد 100 گل در رقابت های چمپیونزلیگ رسید.

بارسلونا در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان موفق شد با نتیجه 3-0 چلسی را شکست بدهد و مسی با دو گلی که در این دیدار به ثمر رساند، تعداد گل هایش در مهمترین رقابت باشگاهی اروپا را به 100 رساند.

مسی این تعداد گل را در 123 دیدار به ثمر رساند؛ این در حالی است که کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، در 137 دیدار توانسته بود به رکورد 100 گل در چمپیونزلیگ برسد.

او در پایان این دیدار که به صعود بارسا به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان انجامید، گفت:” رسیدن به رکورد 100 گل در این رقابت های زیبا، لذت بخش است. بازی از همان دقایق ابتدایی به سود ماه رقم خورد و ما توانستیم به خوبی آن را کنترل کنیم. ما خیلی قوی بودیم و در تمام 90 دقیقه تمرکز داشتیم.”

مسی علاوه بر به ثمر رساندن دو گل، پاس گل دوم تیمش را هم برای عثمان دمبله فراهم کرد و آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، تفاوت دو تیم در این دیدار را حضور این ستاره آرژانتینی در ترکیب بارسا دانست.

او گفت:” فکر می کنم در این دو دیدار مسی سرنوشت ساز شد. ما در مورد بهترین بازیکن دنیا صحبت می کنیم. فکر می کنم در این دو دیدار ما بدشانس بودیمو ما 4 بار توپ را به تیر کوبیدیم و در بهترین لحظات بازی مان، آنها به گل رسیدند.”