لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

الوصل 0-1 پرسپولیس؛ پایان خوب سال برای پسران برانکو

فوتبال ترایب- پرسپولیس در آخرین دیدارش در سال 96 موفق شد با نتیجه 1-0 در خانه الوصل به پیروزی برسد و امیدهایش برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا افزایش بدهد.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که در دیدار رفت با دو گل حریف اماراتی را شکست داده بودند، در دیدار امشب هم تیم برتر میدان بودند و در نهایت به یک پیروزی شیرین رسیدند.

الوصل بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقایق ابتدایی به گل برسد اما موقعیت اول را بیرانوند از این تیم گرفت و موقعیت بعدی هم با بی دقتی مهاجم الوصل از دست رفت.

در ادامه بازی متعادل تر شد و پرسپولیسی ها رفته رفته بر بازی مسلط شدند تا اینکه سرانجام در دقیقه 38 به گل رسیدند. روی ضربه آزاد حسین ماهینی بود که کمال کامیابی نیا با ضربه سر موفق شد کار را تمام کند. نیمه اول با همین یک گل به پایان رسید.

نیم دوم را پرسپولیسی ها هجومی تر آغاز کردند اما در دقیقه 55، الوصل صاحب دو موقعیت خوب پیاپی شد ولی علیرضا بیرانوند با دو واکنش به موقع، مانع از باز شدن دروازه قرمزها شد.

در ادامه این پرسپولیس بود که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف داشت اما نتوانست به گل برسد و در نهایت بازی با همان یک گل به سود شاگردان برانکو ایوانکوویچ به پایان رسید.

در دیگر دیدار این گروه، السد با نتیجه 4-0 نسف قرشی ازبکستان را شکست داد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس، در صدر جدول قرار گرفت. در صورتی که پرسپولیس در دیدار بعدی مقابل نسف قرشی به یک تساوی برسد، صعودش به مرحله بعد را قطعی خواهد کرد.

آیا پرسپولیس شایسته پیروزی مقابل الوصل بود؟

Vote to see the results
31% - 31 votes
32% - 3 votes