لیگ قهرمانان آسیا استقلال

استقلال 1-1 العین: فرصت انتقام از دست رفت

فوتبال ترایب- استقلال در دیداری خانگی از شب چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل العین به تساوی 1-1 رضایت داد.

شاگردان وینفرد شفر که امیدوار بودند شکست فصل قبل مقابل العین را در ورزشگاه آزادی جبران کنند، در نهایت به یک تساوی رضایت دادند. 

استقلالی ها بازی را بهتر آغاز کردند اما پس از سپری شدن دقایق ابتدایی، بازیکنان العین پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که عمر عبدالرحمان در دقیقه 24 العین را پیش بیندازد اما با دخالت حسین حسینی، توپ به بیرون رفت.

 در ادامه بار دیگر استقلالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 41 صاحب یک ضربه پنالتی شد. فرشید اسماعیلی که قصد داشت وارد محوطه جریمه شود، در حالی که چندان از سوی مدافع حریف تحت فشار نبود، سرنگون شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. مامه تیام پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت دروازه بان العین، دروازه را باز کرد تا آبی ها نیمه اول را با برتری 1-0 به رختکن بروند.

نیمه دوم را العین بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که مارکوس برگ خیلی زود گل تساوی را به ثمر برساند اما حسینی در موقعیتی تک به تک، دروازه را مهار کرد.

پس از سپری شدن دقایق ابتدایی، استقلالی ها بر بازی مسلط شدند و چند موقعیت خوب روی دروازه العین داشتند اما نتوانستند به گل برسند.

در ادامه بازیکنان میهمان پیش کشیدند و سرانجام در دقیقه 78 به گل تساوی رسیدند. این سوساکا شیوتانی بود که با یک ضربه تماشایی از پشت محوطه جریمه، دروازه حسینی را باز کرد.

در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل پیروزی انجام دادند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

آیا استقلال شایسته نتیجه بهتری از تساوی مقابل العین بود؟

Vote to see the results
32% - 103 votes
31% - 30 votes