اروپا اسپانیا

با چراغ سبز زیدان؛ باز شدن درهای رئال به روی نیمار؟

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، اعلام کرد نیمار به درد هر تیمی در دنیا می خورد تا شایعات در مورد انتقال این ستاره برزیلی به سانتیاگو برنابئو در تابستان آینده قوت بگیرد.

نیمار در تابستان گذشته با انتقالی 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست اما خیلی زود شایعاتی در مورد تمایل او برای بازگشت به لالیگا مطرح شد. گفته می شود که او مایل است به رئال مادرید بپیوندد و به نظر می رسد زیدان هم از این انتقال استقبال می کند.

او خبرنگاران گفت:” نیمار بازیکن بسیار خوبی است. وقتی رئال مادرید در سال 2001 من را با 72 میلیون یورو از یوونتوس خرید، انتقال دیوانه کننده ای به نظر می رسید. شاید در 10 سال آینده یا حتی پیش از آن، بازیکنی به قیمت 400 میلیون یورو جابجا شود اما نیمار به درد هر تیمی در دنیا می خورد.”

این صحبت های زیدان در مورد نیمار به اندازه ای مهم بود که حتی امروز روزنامه آ.اس آن را در صفحه اول پوشش داده و نوشت:” زیدان از نیمار تعریف کرد.”

نیمار به دلیل مصدومیت، دیدار برگشت پاری سن ژرمن مقابل رئال مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را از دست داد و تیمش با شکست 2-1 (در مجموع 5-2) از دور رقابت ها کنار رفت.

آیا نیمار به درد رئال مادرید می خورد؟

Vote to see the results
32% - 35 votes
31% - 13 votes