لیگ قهرمانان آسیا استقلال

چشم های اشک بار حسین حسینی؛ از اهواز تا العین

فوتبال ترایب- سید حسین حسینی، دروازه بان جوان استقلال، در دومین دیدار پیاپی که در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت، در زمین بازی اشک ریخت.

ابتدا در دیدار مقابل فولاد خوزستان بود که حسینی در دقایق پایانی به دلیل وقت کشی، با کارت زرد جریمه شد تا به دلیل سه اخطاره شدن، دربی را از دست بدهد. او که از این اتفاق بسیار ناراحت شده بود، در پایان بازی با چشمانی اشکبار زمین را ترک کرد؛ در حالی که بیژن حیدری و اشکان نامداری تلاش می کردند تا به او دلداری بدهند.

اما شرایط در دیدار با العین توافق داشت و حسینی این بار به دلیل درخشش خیره کننده اش، احساساتی شد. در دقیقه 76 بود که داور یک ضربه پنالتی مشکوک برای العین اعلام کرد. مارکوس برگ، ستاره سوئدی این تیم که یک بار دروازه حسینی را باز کرده بود، پشت ضربه قرار گرفت. او ضربه ای محکم به سمت راست حسینی زد اما دروازه بان استقلال با یک واکنش سریع، باعث شد توپ به تیرک دروازه بخورد.

العین- استقلال؛ روایت شبی که داور، برد آبی ها را دزدید

توپ برگشتی دوباره مقابل  بِرگ قرار گرفت و خودش ضربه بعدی را هم زد اما حسینی با یک واکنش سریع، توپ دوم را هم دفع کرد تا دروازه استقلال برای بار دوم باز نشود. بعد از این صحنه بود که او بار دیگر احساساتی شد و اشک هایش سرازیر شد.