لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

شش نکته از پیروزی پرسپولیس مقابل الوصل در لیگ قهرمانان آسیا

فوتبال ترایب- پرسپولیس موفق شد در سومین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا، 2-0 الوصل را شکست داد و به صدر جدول گروه C صعود کرد.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که چند روز قبل در دربی مغلوب شده بودند، در این دیدار نمایش بهتری داشتند و در نهایت توانستند به یک پیروزی خوب برسند. در اینجا اتفاقات ویژه این دیدار را هم مرور می کنیم:

نیمکت نشینی ربیعی خواه

بعد از شکست پرسپولیس در دربی، انتقادها از نمایش محسن ربیع خواه به اوج رسید و گفته می شود این بازیکن سرانجام تاب مقاومت در مقابل این هجمه ها را از دست داد و از برانکو خواست تا او را از ترکیب اصلی خارج کند. به این ترتیب حسین ماهینی به خط میانی منتقل شد تا جای ربیع خواه را بگیرد و صادق محرمی هم در سمت راست خط دفاعی قرار گرفت.

شادی گل معنادار فرشاد احمدزاده

گل اول پرسپولیس در این دیدار را فرشاد احمدزاده به ثمر رساند اما نکته ویژه، شادی بعد از گل او بود. احمدزاده در حالی شادی اش را با هم تیمی هایش جشن گرفت که دست هایش را روی گوش هایش گذاشته بود؛ حرکتی معنادار که به نظر می رسد خطاب به منتقدان این روزهای پرسپولیس بود.

https://football-tribe.com/iran/2018/03/10/%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D9%88-%D8%B7%D8%A7%D8%B1%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B9%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C/

پنالتی خطرناک علیپور به یاد طارمی

فصل گذشته ضربه پنالتی چیپ طارمی در دیدار با الریان که از بالای دروازه به بیرون رفت، یکی از دلایل انتقادهای زیاد از این بازیکن بود. در دیدار روز گذشته هم چیزی نمانده بود که علیپور ضربه پنالتی اش را که به وسط دروازه و با شدت کم زد، از دست بدهد، اما خوش شانس بود که دروازه بان الوصل با شیرجه به سمت چپ، نتوانست این توپ را بگیرد.

شادی گل علیپور؛ تقدیم به ربیعی خواه

خوشحالی بعد از گل علیپور هم بی حرف و حدیث نبود. با توجه به اتفاقاتی که در چند روز گذشته برای ربیعی خواه رخ داد، علیپور به سمت نیمکت پرسپولیس رفت تا گلش را به هم تیمی خوش اخلاقش تقدیم کند.

نیمکت نشینی دوباره مسلمان علی رغم حمایت تماشاگران

نیمکت نشینی محسن مسلمان در این دیدار هم ادامه پیدا کرد و او باز هم در ترکیب اصلی قرمزها قرار نگرفت. این در حالی است که تماشاگران پرسپولیس با بنرهای بزرگ، حمایت شان را از او اعلام کردند. هرچند او در دقایق پایانی به میدان رفت تا در پیروزی تیمش نقش داشته باشد.

از دست دادن موقعیت های فراوان گلزنی

در این دیدار پرسپولیسی ها موقعیت های گلزنی زیادی داشتند اما با بی دقتی، یکی پس از دیگری از دست رفت تا آنها در نهایت تنها با دو گل به پیروزی برسند.

 

آیا پرسپولیس شایسته پیروزی مقابل الوصل بود؟

Vote to see the results
30% - 80 votes
32% - 28 votes