لیگ قهرمانان آسیا استقلال

العین 2-2 استقلال؛ داور، پیروزی را از آبی ها گرفت

فوتبال ترایب- در شبی که داور مالزیایی دو پنالتی مشکوک علیه استقلال گرفت، آبی ها در خانه العین به تساوی 2-2 رسیدند.

شاگردان وینفرد شفر در ادامه نمایش های خوب شان در هفته های اخیر، در دیدار مقابل العین هم فاصله چندانی با پیروزی نداشتند اما داور بازی با اعلام دو پنالتی مشکوک به سود میزبان، باعث شد تا استقلالی ها نتوانند در این دیدار به پیروزی برسند.

در نیمه اول این دیدار دو تیم نمایش متعادلی داشتند و در نهایت به تساوی 0-0 رسیدند. نیمه دوم را استقلال بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. روی ارسال فرشید اسماعیلی از سمت چپ بود که مامه تیام روی تیر یک توپ را قطع کرد و استقلال را 1-0 پیش انداخت.

بعد از این گل تیم میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و در دقیه 63، کار را به تساوی کشید. روی یک ارسال از سمت راست بود که مارکوس برگ با ضربه سر دروازه حسینی را باز کرد.

تیم میزبان به حملاتش ادامه داد تا اینکه در دقیقه 76، روی تصمیم عجیب داور صاحب یک ضربه پنالتی شد. اما ضربه مارکوس برگ را حسینی با دو واکنش تماشایی دفع کرد.

تنها یک دقیقه بعد، استقلال به گل برتری رسید. این بار هم روی پاس اسماعیلی از سمت چپ، تیام با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

با این گل باز هم العینی ها سر و پا حمله شدند و در دقیقه 88، بار دیگر داور برخورد نه چندان بازیکنان دو تیم را پنالتی تشخیص داد. این بار احمد خلیل پشت ضربه قرار گرفت و توانست کار را تمام کند تا استقلال نتواند انتقام شکست فصل قبل را از العین بگیرد.

با این وجود، با این تساوی هم استقلال 5 امتیازی شد و بالاتر از العین، الریان و الهلال، در صدر جدول گروه D لیگ قهرمانان قرار گرفت.

آیا استقلال شایسته نتیجه بهتری از تساوی 2-2 مقابل العین بود؟

Vote to see the results
32% - 88 votes
32% - 12 votes