لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

پرسپولیس 2-0 الوصل؛ بازگشت به جاده پیروزی

فوتبال ترایب- پرسپولیس در سومین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 2-0 الوصل را شکست داد تا امیدهایش برای صعود به مرحله بعد را حفظ کند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که با شکست در دربی، شرایطی بحرانی را تجربه می کردند، با پیروزی در این دیدار، هواداران شان را راضی به خانه فرستادند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند اما بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، پرسپولیسی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و سرانجام در دقیقه 36 به گل رسیدند. روی ارسال حسین ماهینی بود که توپ در رفت و برگشت به فرشاد احمدزاده رسید و او هم با یک ضربه تماشایی، دروازه را باز کرد.

فشار حملات پرسپولیس ادامه داشت و 4 دقیقه بعد، این تیم به گل دوم رسید. روی یک پاس در عمق، علی علیپور با دروازه بان حریف تک به تک شد و در حالی که قصد عبور از او را داشت، با خطا متوقف شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. خود علیپور پشت ضربه قرار گرفت و توانست حساب کار را 2-0 کند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی متعادل تر شد و بازیکنان الوصل که چیزی برای از دست دادن نداشتند، فشار بیشتری روی دروازه پرسپولیس وارد کردند اما نتوانستند به گل برسند و بازی با همان دو گل نیمه اول به پیروزی رسید.

شش نکته از پیروزی پرسپولیس مقابل الوصل در لیگ قهرمانان آسیا

در دیگر دیدار این گروه، نسف قرشی توانست با یک گل السد قطر را شکست بدهد و به این ترتیب پرسپولیس توانست به صدر جدول این گروه برگردد.

 

آیا پرسپولیس شایسته پیروزی مقابل الوصل بود؟

Vote to see the results
31% - 80 votes
32% - 28 votes