آسیا ایران

تقاضای کی روش از فیفا برای محروم کردن لیونل مسی!

فوتبال ترایب- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، اعلام کرد که فیفا باید تا زمانی که لیونل مسی ثابت کند که واقعا یک انسان است، او را محروم کند.

کی روش که برای دومین بار پیاپی ایران را به جام جهانی رسانده، برای کارگاه آموزشی جام جهانی به روسیه سفر کرده، در گفتگویی اختصاصی با سایت فیفا شرکت کرد.

تیم او در جام جهانی 2014 با آرژانتین همگروه بود و در دیداری که ایران نمایش بسیار خوبی داشت، در نهایت این آرژانتین بود که با گل تماشایی لیونل مسی در آخرین ثانیه های بازی توانست به پیروزی برسد.

کی روش در این مصاحبه گفت:” من همیشه گفته ام که مسی همیشه بازیکنی استثنایی است. او خارج از این دنیاست. اگر او یک انسان بود، او آن لحظه جادویی را در آن دیدار (دیدار ایران-آرژانتین)، نداشت.

من معمولا باختن را دوست ندارم اما آن شکست باعث نشد که احساس بدی پیدا کنم. وقتی چنان اتفاق جادویی ای رخ می دهد، نشان دهنده زنده بودن فوتبال است و به همین دلیل، یکی از بهترین ورزش های دنیاست.

و آن لحظه بسیار ویژه تر از آن بود که چنین بازیکنی آن را ایجاد کند. فیفا نباید به او اجازه بازی بدهد، تا زمانی که او ثابت کند که واقعا انسان است.”