لیگ ایران استقلال

فولاد خوزستان 1-4 استقلال؛ طوفان آبی قبل از دربی

فوتبال ترایب- استقلال در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 4-1 فولاد خوزستان را شکست بدهدد تا با روحیه ای مناسب برای دربی آماده شود.

شاگردان وینفرد شفر در این دیدار کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت به یک پیروزی پرگل دست پیدا کردند.

آبی ها بازی را طوفانی آغاز کردند و در همان 10 دقیقه ابتدایی، دو بار به گل رسیدند. ابتدا روی پاس سرور جپاروف بود که مامه تیام توانست دروازه فولاد خوزستان را باز کند. 5 دقیقه بعد نوبت روزبه چشمی بود که روی ارسال مامه تیام، با ضربه سر حساب کار را 2-0 کند.

تیم میزبان خیلی سریع به واکنش نشان و در دقیقه 13 یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی یک ضربه آزاد بود که ارسال پیمان شیرزادی در مقابل دروازه به رحیم زهیوی رسید و او هم با ضربه سر، اختلاف را به حداقل کاهش داد.

اما استقلالی ها خیلی زود توانستند به گل سوم برسند. ابتدا دروازه بان فولاد ضربه فرشید باقری را دفع کرد اما توپ برگشتی با ضربه دیدنی داریوش شجاعیان تبدیل به گل شد.

در ادامه تیم میزبان ابتکار عمل را در دست گرفت اما تلاش این تیم برای رسیدن به گل ثمری نداشت و نیمه اول با نتیجه 3-1 به پایان رسید.

در نیمه دوم بازیکنان فولاد حملات بیشتری روی دروازه استقلال داشتند و چند بار تا آستانه باز کردن دروازه این تیم پیش رفتند اما واکنش های خوب حسینی، مانع از باز شدن دروازه آبی ها شد.

در مقابل، در آخرین ثانیه های وقت های تلف شده، استقلال به گل چهارم رسید. روی یک ضدحمله سریع، پاس جابر انصاری در مقابل دروازه به مامه تیام رسید و او هم با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد.

به این ترتیب استقلال با نتیجه 4-1 پیروز شد و پیش از دربی به رتبه سوم جدول صعود کرد.

آیا استقلال شایسته پیروزی 4-1 مقابل فولاد خوزستان بود؟

Vote to see the results
32% - 27 votes
32% - 2 votes