لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

السد 3-1 پرسپولیس: شوک بزرگ پیش از دربی

فوتبال ترایب- پرسپولیس در دومین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در خانه السد با نتیجه 3-1 شکست خورد.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که باید 9 روز دیگر در دربی به مصاف استقلال بروند، در دیدار امروز نمایشی بسیار ضعیف داشتند و در نهایت با یک شکست سنگین، بازی را واگذار کردند.

السد از همان دقایق ابتدایی بازی را در اختیار گرفتند و سرانجام در دقیقه 36 به گل رسید. ارسال دیدنی اکرم عفیف به دهانه دروازه پرسپولیس بود که بغداد بونجاح با یک ضربه سر عالی کار را تمام کرد. این نتیجه تا پایان نیمه اول تداوم داشت تا السد با برتری 1-0 به رختکن برود.

تیم میزبان نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل دوم رسید. این بار ژاوی بود که با یک پاس حساب شده، بونجاح را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم با ضربه ای تماشایی، اختلاف را به دو گل افزایش داد.

بعد از این گل هم برتری السد ادامه داشت و این تیم در دقیقه 66 به گل سوم رسید. روی یک پاس رو به عقب عالی بود که خوخی در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب موقعیت شد و با یک ضربه غیرقابل مهار، بیرانوند را مغلوب کرد.

پرسپولیسی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، از ادامه پیش کشیدند و سرانجام در وقت های تلف شده، یکی از گل های خورده را جبران کردند. روی یک رفت و برگشت بود که توپ در محوطه جریمه السد به سیامک نعمتی رسید و او با یک ضربه محکم، حساب کار را 3-1 کرد. هرچند این گل هم از سنگینی شکست قرمزها کم نکرد و این تیم در دومین هفته لیگ قهرمانان، شکست سختی را متحمل شد.

آیا پرسپولیس مستحق شکست 3-0 مقابل السد بود؟

Vote to see the results
30% - 7 votes
30% - 9 votes