لیگ قهرمانان آسیا استقلال

الریان 2-2 استقلال: یک امتیاز باارزش برای آبی ها در قطر

فوتبال ترایب- استقلال در اولین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در خانه الریان به تساوی 2-2 رسید.

شاگردان وینفرد شفر در این دیدار ابتدا از حریف پیش افتادند و در ادامه با دریافت دو گل، در آستانه شکست قرار گرفتند اما در نهایت توانستند به یک امتیاز برسند.

تنها 7 دقیقه از بازی سپری شده بود که ارسال سرور جپاروف از سمت چپ را رودریگو تاباتا به اشتباه وارد دروازه کرد تا استقلال 1-0 پیش بیفتد.

اما این برتری تنها 11 دقیقه پایدار بود و روی یک ضربه آزاد، عبدالرزاق حمدالله، ستاره مراکشی الریان، با ضربه سر کار را به تساوی کشید.

حملات الریان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 28، روی یک حرکت تیمی عالی از بازیکنان الریان، تاباتا با یک بغل پای مطمئن، کار را تمام کرد.

بعد از این گل استقلالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند اما نتوانستند به گل برسند ونیمه اول با برتری 2-1 الریان به پایان رسید.

در نیمه دوم استقلالی ها به حملات شان ادامه دادند و حتی یک بار توپ را هم به تیرک دروازه حریف زدند اما در رسیدن به گل ناکام بودند.

در دقیقه 82، تاباتا با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد تا استقلالی به لطف یک بازیکن بیشتر، در دقایق پایانی فشار بیشتری روی دروازه حریف بیاورند و سرانجام در دقیقه 87 به گل تساوی برسند.

روی ارسال امید ابراهیمی از سمت راست بود که علی قربانی با یک ضربه قدرتمندانه کار را تمام کرد و استقلال در این دیدار خارج از خانه به تساوی 2-2 رسید.

 

آیا استقلال شایسته نتیجه بهتری در دیدار با الریان بود؟

Vote to see the results
32% - 22 votes
32% - 5 votes