اروپا انگلیس

آنچلوتی، گزینه هواداران آرسنال برای جانشینی ونگر

فوتبال ترایب- بعد از شکست امروز آرسنال مقابل تاتنهام در دربی لندن، هواداران توپچی ها خواستار حضور کارلو آنچلوتی روی نیمکت تیم شان شدند.

در دربی امروز شمال لندن، تاتنهام نمایش بهتری داشت و در نهایت توانست با ضربه سر دیدنی هری کین، 1-0 به پیروزی برسد و سه امتیاز بازی را از آن خود کند.

آنچلوتی که بین سال های 2009 تا 2011 هدایت چلسی را برعهده داشت، این دیدار را از نزدیک تماشا کرد و در پایان بازی نوشت که از تماشای دیدار تاتنهام- آرسنال لذت برده است.

این مربی باتجربه ایتالیایی در ابتدای این فصل نتایج خوبی با بایرن مونیخ کسب نکرد و در نهایت جای خود را به یوپ هاینکس داد.

او به تازگی به عنوان یکی از گزینه های جانشینی آنتونیو کونته در چلسی مطرح شده بود اما به نظر می رسد هواداران آرسنال ترجیح می دهند او جانشین ونگر در تیم شان شود.

هواداران آرسنال فصل گذشته هم کمپین های زیادی برای جدایی مربی فرانسوی ترتیب دادند اما او در نهایت قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد.

آرسنال در حال حاضر با 6 امتیاز فاصله با تیم چهارم جدول لیگ برتر، لیورپول، در رتبه ششم جای دارد. آنها 24 امتیاز با منچسترسیتی صدرنشین فاصله دارند.

آیا آنچلوتی گزینه مناسبی برای جانشینی ونگر در آرسنال است؟

Vote to see the results
31% - 19 votes
32% - 4 votes