لیگ ایران استقلال

استقلال 3-0 سپیدرود رشت؛ پیروزی آسان آبی ها

فوتبال ترایب- استقلال در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 3-0 سپیدرود رشت را شکست بدهد و یک پله در جدول رده بندی صعود کند.

شاگردان وینفرد شفر که در دیدار قبل مغلوب ذوب آهن شده بودند، در دیدار امروز کاملا برتر از حریف رشتی ظاهر شدند و با سه گل به پیروزی رسیدند.

آبی ها بازی را هجومی آغاز کردند و چیزی نمانده بود که پژمان منتظری در همان دقایق ابتدایی گل اول را به ثمر برساند اما ضربه سر او به تیر دروازه برخورد کرد.

اما انتظار استقلالی ها برای رسیدن به گل چندان طول نکشید و در دقیقه 13، فرشید اسماعیلی با یک ضربه تماشایی از پشت محوطه جریمه، حساب کار را 1-0 کرد. برتری میزبان ادامه داشت و این تیم تا پایان نیمه اول چندین موقعیت خوب دیگر روی دروازه سپیدرود ایجاد کرد اما نتوانست به گل برسد و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

استقلالی ها نیمه دوم را هم بهتر از حریف آغاز کردند و حملات این تیم سرانجام در دقیقه 64 به ثمر نشست. امید ابراهیمی که پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، با یک شوت غیرقابل مهار، توپ را به گوشه دروازه سپیدرود فرستاد.

برتری آبی ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه 77، استقلال به گل سوم رسید. روی پاس عالی فرشید اسماعیلی به پشت مدافعان سپیدرود، جابر انصاری صاحب توپ شد و بعد از یک ضربه چیپ، حساب کار را 3-0 کرد.

در دقایق پایانی توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا استقلال با همان سه گل به پیروزی برسد و با 35 امتیاز، در رتبه پنجم جدول قرار بگیرد.

آیا استقلال شایسته پیروزی در این دیدار بود؟

Vote to see the results
31% - 12 votes
32% - 8 votes