اسپانیا

خبر خوب برای رئالی ها؛ رونالدو تمدید می کند

فوتبال ترایب- رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که باشگاه رئال مادرید تقاضای کریس رونالدو برای تمدید قرارداد را پذیرفته و این ستاره پرتغالی در لالیگا خواهد ماند.

رونالدو که توانست توپ طلای سال 2017 را از آن خود کند، در فصل جاری نتوانست درخشش فصول اخیر را تکرار کند و همین مسئله باعث شد تا شایعاتی در مورد رفتن او به پاری سن ژرمن و منچستریونایتد منتشر شود. گفته می شد رئالی ها قصد دارند با فروش او، نیمار را از پاری سن ژرمن به خدمت بگیرند.

اما اکنون نشریه اسپانیایی ABC اعلام کرد که رئالی ها با افزایش 10 میلیون یورویی دستمزد رونالدو، قصد دارند قرارداد او را تمدید کنند؛ به این ترتیب او برای هر فصل، 30 میلیون یورو از رئال دستمزد خواهد گرفت؛ هرچند علی رغم این افزایش دستمزد، او همچنان کمتر از لیونل مسی، ستاره بارسا، دستمزد می گیرد. رونالدو تاکید زیادی داشت که دستمزدش از مسی بیشتر شود اما فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، زیر بار این موضوع نرفت.

هفته گذشته بود که رونالدو در گفتگو با خبرنگاران، از تمایلش برای ماندن در رئال خبر داده بود:” البته که دوست دارم اینجا زندگی کنم. من از سال 2009 در مادرید زندگی می کنم و آب و هوا و همین طور مردم اینجا را دوست دارم.

اینجا نزدیک پرتغال است و می توانید با ماشین هم بروید. اسپانیا کشور فوق العاده ای است و عاشقش هستم. البته می خواهم اینجا بمانم. من عاشق این باشگاه هستم.”

آیا تمدید قرارداد کریس رونالدو، در طولانی مدت به سود رئال است؟

Vote to see the results
31% - 26 votes
31% - 7 votes