انگلیس

رسمی: اشکان دژاگه به ناتینگهام فارست پیوست

فوتبال ترایب- اشکان دژاگه، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، بعد از یک نیم فصل دوری از میادین، به باشگاه انگلیسی ناتینگهام فارست پیوست.

دژاگه که در نیم فصل دوم فصل گذشته به وولفسبورگ برگشت، به دلیل مصدومیت، تنها در چند دیدار پایان فصل برای این تیم بازی کرد و در نهایت مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند تا قرارداد او را تمدید نکنند.

در حالی که در تابستان شایعاتی در مورد پیوستن او به چند باشگاه اروپایی وجود داشت اما در نهایت او با هیچ باشگاهی به توافق نرسید و برای یک نیم فصل از میادین دور ماند.

در پنجره نقل و انتقالات زمستانی هم شایعاتی در مورد پیوستن به باشگاه های پرسپولیس و استقلال مطرح شد اما او در نهایت در آخرین روز بازار نقل و انتقالات زمستانی اروپا، به باشگاه ناتینگهام فارست که در لیگ چمپیونشیپ (دسته دوم انگلیس بعد از لیگ برتر) پیوست.

او که سابقه بازی در لیگ برتر انگلیس با پیراهن فولام را دارد، بعد از امضا قرارداد با ناتینگهام فارست گفت:” من واقعا خوشحالم که اینجا هستم و به انگلیس برگشته ام. ناتینگهام فارست یک باشگاه بزرگ و قدیمی است و من خوشحالم که اینجا هستم.

سرمربی با مدیر برنامه های من صحبت کرد و برای امضای قرارداد با من ابراز علاقه کرد. من نیازی نداشتم که دوبار در مورد این پیشنهاد فکر کنم و به راحت پاسخ مثبت دادم. امیدوارم که بتوانم به سرمربی، هم تیمی ها و تیم کمک کنم.”

آیا ناتینگهام فارست گزینه مناسبی برای دژاگه در سال جام جهانی است؟

Vote to see the results
30% - 21 votes
31% - 8 votes