استقلال

قطر، محل میزبانی استقلال از الهلال در لیگ قهرمانان آسیا

فوتبال ترایب- باشگاه استقلال اعلام کرد که دیدار خانگی اش مقابل الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا را در قطر برگزار می کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا حکمش در مورد دیدار تیم های قطری با تیم های اماراتی و عربستانی را اعلام کرد و این دیدارها در زمین بی طرف برگزار نخواهد شد و هر تیم باید در خانه خود از حریف پذیرایی کند اما دیدارهای تیم های ایرانی و عربستانی همچنان در زمین بی طرف است.

به همین دلیل باشگاه استقلال بعد از جلسه ای که با مسئولان سایر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان برگزار کرد، تصمیم گرفت تا از الهلال در قطر پذیرایی کند.

با توجه به تیره بودن رابطه قطر و عربستان، هواداران الهلال نمی توانند به قطر سفر کنند و این امتیاز خوبی برای استقلال در این دیدار خواهد بود.

همچنین باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال خواست تا از طریق فیفا و ای اف سی، هزینه های تحمیلی به این باشگاه برای بازی در زمین بی طرف را مطالبه کنند.

نمایندگان ایران به شدت با برگزاری بازی در زمین بی طرف در دیدار با نمایندگان عربستان مخالف هستند اما به دلیل اختلافات سیاسی دو کشور، ای اف سی برای دومین فصل پیاپی رای به برگزاری بازی در کشور ثالث داد.

آیا قطر، میزبان خوبی برای تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان است؟

Vote to see the results
30% - 45 votes
32% - 11 votes