سپاهان

رسمی: منصور ابراهیم زاده سرمربی سپاهان شد

فوتبال ترایب- باشگاه سپاهان اعلام کرد که با منصور ابراهیم زاده به توافق رسیده و این مربی باتجربه، جانشین زلاتکو کرانچار روی نیمکت این تیم خواهد شد.

سپاهان با هدایت کرانچار در این فصل نتایج ضعیفی گرفت و در حال حاضر با 20 امتیاز از 21 بازی، در رتبه سیزدهم جدول قرار دارد و خطر سقوط را کاملا احساس می کند. همین مسئله باعث شد تا مدیران باشگاه تصمیم به اخراج او بگیرند.

البته این نتایج ضعیف باعث کنار رفتن محسن طاهری از مدیر عاملی سپاهان هم شد و مسعود تابش به عنوان سرپرست، وظیفه انتخاب سرمربی جدید را داشت که در نهایت تصمیم گرفت یک مربی اصفهانی را برای هدایت زردها انتخاب کند.

ابراهیم زاده پیش از این در دو مقطع به عنوان کمک مربی روی نیمکت سپاهان نشست. او اولین بار در فصل 82-81 به عنوان کمک فرهاد کاظمی، قهرمانی در لیگ برتر را جشن گرفت و پس از آن در فصل 86-85، دستیار لوکا بوناچیچ شد و با این تیم تا فینال لیگ قهرمانان آسیا پیش رفت.

او همچنین در زمان حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت تیم ملی، دستیار او بود. ابراهیم زاده به عنوان سرمربی هدایت تیم هایی مانند ذوب آهن، پیکان، راه آهن و مس کرمان را برعهده داشت. قرار است قرارداد ابراهیم زاده با سپاهان روز سه شنبه و با بازگشت او به ایران، بسته شود.

آیا منصور ابراهیم زاده گزینه مناسبی برای هدایت سپاهان است؟

Vote to see the results
31% - 18 votes
31% - 6 votes