پرسپولیس

پیکان 1-3 پرسپولیس؛ انتقام پروفسور از آقا معلم

فوتبال ترایب- پرسپولیس در دیداری خارج از خانه با نتیجه 3-1 پیکان را شکست داد و فاصله اش با تیم دوم جدول را به 12 امتیاز رساند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که در دیدار رفت مقابل پیکان با یک گل شکست خورده بودند، در دیدار امروز نمایش بهتری نسبت به دیدارهای اخیر داشتند و توانستند به یک پیروزی شیرین برسند.

تنها 10 دقیقه از بازی سپری شده بود که گادوین منشا با یک ضربه دقیق توانست قرمزها را پیش بیندازد. سه دقیقه بعد نوبت علیپور بود که با یک ضربه والی از پشت محوطه جریمه، اختلاف را به دو گل افزایش بدهد. در نیمه اول توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و پرسپولیس با برتری 2-0 به رختکن رفت.

نیمه دوم را پیکان بهتر آغاز کرد و در دقیقه 59، روی یک ضربه آزاد، مهدی شیری با ضربه ای دیدنی، توپ را به گوشه دروازه علیرضا بیرانوند فرستاد.

این نتیجه تا دقیقه 83 پابرجا بود تا اینکه علیپور بار دیگر دروازه پیکان را باز کرد. روی یک پاس در عمق عالی از احمد نوراللهی بود که علیپور در سمت چپ محوطه جریمه پیکان صاحب موقعیت شد و بعد از یک حرکت عرضی، با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد. در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با برتری 3-1 پرسپولیس به پایان رسید.

با این پیروزی، پرسپولیس 48 امتیازی شد و یک بازی و 12 امتیاز بیشتر از فولاد، در صدر قرار گرفت.

آیا پرسپولیس شایسته پیروزی در این دیدار بود؟

Vote to see the results
30% - 18 votes
32% - 19 votes