استقلال

استقلال 4-0 پارس جنوبی جم: پیروزی پرگل و جنجالی آبی ها

فوتبال ترایب- استقلال در روزی که تیم حریف در همان نیمه اول 10 نفره شد، موفق شد 4-0 پارس جنوبی جم را شکست بدهد و جایگاهش در رتبه ششم جدول را حفظ کرد.

در این دیدار داور بازی در 20 دقیقه ابتدایی بازی چند تصمیم جنجالی گرفت و در نهایت این استقلالی ها بودند که موفق شدند به یک یپروزی پرگل برسند.

تنها 5 دقیقه از بازی سپری شده بود که داور برخورد مهدی قائدی با بازیکن حریف را پنالتی تشخیص داد. سرور جپاروف پشت ضربه قرار گرفت و دروازه را باز کرد.

چند دقیقه بعد داور برخورد پژمان منتظری با روح الله سیفی در محوطه جریمه استقلال را پنالتی تشخیص نداد و در مقابل به بازیکن پارس جنوبی به دلیل اعتراض، کارت زرد نشان داد. در دقیقه 21، سیفی در یک نبرد هوایی با مهدی قائدی، برخوردی با او داشت که داور را مجاب کرد تا کارت زرد دوم را به او نشان بدهد و او را از زمین اخراج کند.

استقلال از این برتری نفری استفاده کرد و در دقیقه 31، با ضربه بهنام برزای به گل دوم رسید. نیمه اول با همین دو گل به سود استقلال به پایان رسید.

استقلال نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و در دقیقع 48، روی نفوذ قائدی و پاس عالی او، علی قربانی اختلاف را به سه گل رساند.

برتری استقلال ادامه داشت و در دقیقه 65، باز هم از روی یک نفوذ از سمت راست، این بار وریا غفوری بود که قربانی را در موقعیت گلزنی قرار داد و او گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

بعد از این گل بازیکنان پارس جنوبی که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه 74، صاحب یک ضربه پنالتی شدند اما ضربه امید سینگ را مهدی رحمتی با یک واکنش به موقع دفع کرد. در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با پیروزی 4-0 استقلال به پایان رسید.

به نظر شما، در این دیدار کدام تیم بیشتر از داوری سود برد؟

Vote to see the results
32% - 14 votes
32% - 48 votes