انگلیس

رسمی: الکسیس سانچس در منچستریونایتد، میخیتاریان در آرسنال

فوتبال ترایب- سرانجام معاوضه بزرگ بین باشگاه های منچستریونایتد و آرسنال صورت گرفت و الکسیس سانچس و میخیتاریان به ترتیب راهی الدترافورد و امیریتس شدند.

الکسیس که تا پایان این فصل با آرسنال قرارداد داشت، در تابستان گذشته مورد توجه منچسترسیتی قرار گرفته بود اما در انتقالی غیرمنتظره و 25 میلیون یورویی راهی منچستریونایتد شد. قرارداد او با شیاطین سرخ چهار و نیم ساله خواهد بود و در الدترافورد هفته ای 400 هزار یورو دستمزد خواهد گرفت.

او که پیراهن شماره 7 منچستریونایتد را به تن خواهد کرد، به سایت رسمی این باشگاه گفت:” بسیار هیجان زده ام که به بهترین باشگاه دنیا پیوستم. من سه سال و نیم فوق العاده را در آرسنال سپری کردم و خاطرات بسیار مثبتی را از این باشگاه بزرگ و هوادارانش دارم.”

میخیتاریان هم که سال گذشته از دورتموند به منچستریونایتد پیوست، در این فصل جایگاهش در ترکیب اصلی این تیم را از دست داد و در نهایت راهی آرسنال شد.

او به سایت اختصاصی باشگاه آرسنال گفت:” من بسیار خوشحالم که این انتقال نهایی شد و خیلی خوشحالم که اینجا هستم. این رویایی است که به حقیقت تبدیل شد زیرا همیشه دوست داشتم برای آرسنال بازی کنم. اکنون اینجا هستم و همه تلاشم را برای باشگاه و تاریخچه آن خواهم کرد.”

در معاوضه الکسیس سانچس و میخیتاریان، کدام باشگاه سود برد؟

Vote to see the results
30% - 14 votes
32% - 40 votes