اسپانیا

خسته از بدقولی رئالی ها؛ کریس رونالدو به منچستریونایتد برمی گردد؟

فوتبال ترایب- نشریه اسپانیایی آ. اس ادعا کرد کریس رونالدو که از شرایطش در رئال مادرید راضی نیست، قصد دارد به منچستریونایتد برگردد.

به تازگی شبکه رادیویی کادنا سر اعلام کرد که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، قصد دارد رونالدو را به پاری سن ژرمن واگذار کند تا بتواند نیمار را از این باشگاه فرانسوی بخرد. اکنون یکی از روزنامه نگاران نزدیک به رونالدو، در گزارشی در نشریه آ.اس، ادعا کرد که او خواهان رفتن به منچستریونایتد است؛ گزارشی که شبیه به جوابیه بر گزارش کادنا سر است.

در تابستان گذشته هم نشریه پرتغالی آ بولا اعلام کرده بود که رونالدو به دلیل ناراحتی از دردسرهای مالیاتی که توسط مقامات اسپانیایی برایش به وجود آمده، قصد بازگشت به مادرید را ندارد؛ هرچند او در نهایت به اردوی رئال برگشت اما به نظر می رسد خبر نارضایتی او اشتباه نیست.

مدیران رئال فصل گذشته به او قول تمدید قراردادش را داده بود اما هنوز این اتفاق رخ نداده و ستاره پرتغالی احساس می کند رئالی ها او را فریب داده اند.

آخرین قرارداد او با رئال در سال 2016 امضا شده که براساس آن، سالانه 21 میلیون یورو دستمزد دریافت می کند. او در آن زمان پردرآمدترین بازیکن دنیا بود اما اکنون نیمار دستمزد سالانه 36 میلیون یورویی از پاری سن ژرمن دریافت می کند و براساس گزارش فوتبال لیکس، مسی هم با قرارداد جدیدش، چیزی حدود 50 میلیون یورو در سال دستمزد می گیرد.

این در حالی است که رونالدو احساس می کند با توجه به بردن توپ طلا در دو سال اخیر، همچنان بهترین بازیکن دنیاست و باید بیشترین درآمد را نیز داشته باشد.

رونالدو هر زمان که از شرایطش در رئال ناراضی بوده، آن را ابراز کرده و به این ترتیب توانسته مدیران رئال را تحت فشار بگذارد. بعید نیست که نارضایتی جدید او هم با تمدید قرارداد به پایان برسد؛ چه اینکه او بارها اعلام کرده می خواهد تا پایان دوران حرفه ای اش در رئال بماند.

به نظر شما، بهترین تصمیم برای کریس رونالدو چیست؟

Vote to see the results
30% - 38 votes
31% - 90 votes
32% - 12 votes