انگلیس

لیورپول 4-3 منچسترسیتی: پسران پپ بالاخره باختند

فوتبال ترایب- لیورپول در دیداری جذاب و تماشایی موفق شد با نتیجه 4-3 منچسترسیتی را شکست بدهد و اولین شکست فصل شاگردان پپ گواردیولا را رقم بزند.

سیتی که در رقابت های این فصل شکستی نداشت، در دیدار امروز تحت تاثیر نمایش خوب شاگردان یورگن کلوپ بود و در نهایت اولین شکست این فصل شان را متحمل شدند.

تنها 9 دقیقه از بازی گذشته بود که چمبرلین با یک شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه، لیورپول را پیش انداخت. اما این برتری تا دقیقه 41 پا برجا بود و سیتی روی حرکت خوب سانه و ضربه تماشایی او از زاویه بسته، موفق شد نیمه اول را با تساوی 1-1 به رختکن برود.

اما در نیمه دوم لیورپول نمایش درخشانی داشت و توانست در فاصله 7 دقیقه، سه بار دروازه سیتی را باز کند. ابتدا در دقیقه 60، فیرمینیو روی تعلل جان استونز صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

یک دقیقه بعد نوبت سادیو مانه بود که از فرصتی که پشت محوطه جریمه سیتی به دست آورد، استفاده کند و با یک شوت تماشایی، توپ را به سقف دروازه سیتی بکوبد.

در دقیقه 67، خروج اشتباه اندرسون و دفع ناقص او، این فرصت را برای محمد صلاح فراهم کرد تا با یک شوت دقیق، حساب کار را 4-1 کند.

بعد از این گل، سیتی بازی را در دست گرفت و در دقیقه 82 توانست یکی از گل های خورده را توسط آندره سیلوا جبران کند. تلاش بازیکنان این تیم برای زدن گل های بعدی ثدر دقیقه 90+1 نتیجه داد و ایلکای گوندوگان با یک بغل پای ساده، حساب کار را 4-3 کرد.

اما تلاش بازیکنان این تیم برای رسیدن به گل چهارم ثمری نداشت و بازی با همان نتیجه به سوی لیورپول به پایان رسید. 

آیا لیورپول در این دیدار شایسته پیروزی بود؟

Vote to see the results
30% - 77 votes
32% - 13 votes