پرسپولیس

برانکو: برای قهرمانی های بیشتر در پرسپولیس ماندم

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس، با ابراز خشنودی از تمدید قرارداد با این باشگاه، تاکید کرد که برای کسب قهرمانی های بیشتر، قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد.

برانکو که حدود دو سال قبل هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت، در این مدت نتایج بسیار خوبی با این تیم کسب کرد و علاوه بر یک قهرمانی در لیگ برتر، با این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز رسید. او که به تازگی قراردادش را با پرسپولیس برای دو سال دیگر تمدید کرد، امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی، در مورد دلایل این تصمیم گفت.

 او به خبرنگاران گفت: ما برای ادامه همکاری توافق کردیم و این را باید بگویم که در ابتدای راه هستیم. این چالش بسیار بزرگی برای من است و انگیزه مضاعف برای اینکه پرسپولیس را روز به روز به رشد بیشتری برسانیم؛ نه تنها در ایران که در آسیا. نتایجی که تاکنون داشتیم و داریم به هیچ عنوان ما را خواب نخواهد کرد بلکه برعکس برای ما انگیزه مضاعفی خواهد بود تا بیشتر و بهتر کار کنیم تا تمامی اهدافی که برای خودمان در نظر داریم، با بیشترین بازده به سرانجام برسانیم. تبریک می گویم به بازیکنانم که تلاش زیادی داشتند. همه ما مهم هستیم اما مهمتر آنها هستند چرا که آنها در زمین هستند و بیشترین تلاش را دارند. اما هر بخشی ولو کوچکترین آن تاثیر بزرگی در موفقیت باشگاه دارد.

 همیشه اهداف بلندی پیش روی خودمان قرار داده ایم. طبیعی است که هیچ وقت کار به آسانی پیش نخواهد رفت اما هدف ما این است که علاوه بر اینکه به طور مستمر در فوتبال ایران به دنبال قهرمانی باشیم، ابتدای فصل اهداف بزرگ مان را اعلام کرد. این اهداف ما برای همه فصول است. سوپرجام را فتح کنیم، قهرمان لیگ شویم و قهرمان آسیا و یا هر قهرمانی که در مسیر قرار دارد. سوپرجام را کسب کردیم، تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز رفتیم. تا نیمه نهایی موفقیت بزرگی داشتیم چون در این بازی ها خیلی جزییات و شانس و عوامل دیگر دخیل است. باید این را بدانیم که از تمام تیم ها موقعیت سخت تری داشتیم. 9 بازی را بیرون از تهران بازی کردیم. با توجه به اینکه می دانیم چقدر هواداران مهم هستند و حمایت آنها را نیاز داریم. البته این فصل و تمام فصول این هدف ماست که قهرمانی بیشتری کسب کنیم.”

 

برانکو در دو سال آینده پرسپولیس را به چند قهرمانی دیگر خواهد رساند؟

Vote to see the results
30% - 46 votes
32% - 44 votes