تراکتورسازی

با افزایش اختلاف یحیی و آجورلو؛ دنیزلی در یک قدمی تراکتورسازی

فوتبال ترایب- با اوج گیری اختلاف بین یحیی گل محمدی و مصطفی آجورلو، به نظر می رسد که این مربی به زودی جای خود را به مصطفی دنیزلی، مربی باتجربه اهل ترکیه خواهد داد.

بعد از شکست 2-0 مقابل پرسپولیس بود که مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با انتشار بیانیه ای، گل محمدی را مقصر این شکست دانست و اعلام کرد که به خاطر این نتیجه، 20 درصد از قرارداد او کسر خواهد شد؛ تصمیمی که به شدت این مربی را عصبانی کرد و او در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل نفت تهران که فردا برگزار خواهد شد، علیه مدیر عامل تیمش موضع گیری کرد.

در چنین شرایطی گفته می شود که نمایندگان باشگاه تراکتورسازی هم به ترکیه رفته اند و مذاکرات با مصطفی دنیزلی را آغاز کرده اند و حتی به توافقات اولیه دست پیدا کرده اند.

دنیزلی اولین بار در زمان مدیر عاملی آجورلو در پاس تهران به فوتبال ایران آمد و نمایش های خوب تیم او باعث شد تا پس از مدتی راهی پرسپولیس شود. او در سال 90 هم برای مدتی هدایت قرمزها را برعهده داشت و در صورتی که هدایت تراکتورسازی را برعهده بگیرد، سومین مقطع حضورش در فوتبال ایران را سپری خواهد کرد.

گفته می شود دیدار با نفت تهران، آخرین حضور گل محمدی روی نیمکت تراکتورسازی خواهد بود و از هفته بعد، احتمالا دنیزلی هدایت تراکتورسازان را برعهده خواهد گرفت.   

آیا مصطفی دنیزلی گزینه بهتری از یحیی گل محمدی برای هدایت تراکتورسازی است؟

Vote to see the results
31% - 45 votes
30% - 31 votes