پرسپولیس

رسمی: برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس تا 1399 تمدید کرد

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس، قراردادش را با این باشگاه برای دو سال دیگر تمدید کرد و به این ترتیب تا سال 1399 در این باشگاه خواهد ماند.

برانکو که در اواخر لیگ چهاردهم هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت، یک فصل بعد این تیم را در لیگ به نایب قهرمانی رساند و فصل گذشته هم توانست با این تیم به قهرمانی لیگ برتر برسد.

تیم او همچنین به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید و این فصل نیز با اختلاف زیادی نسبت به رقبا، در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و در آستانه کسب یک جام دیگر است. همه این نتایج درخشان باعث شد تا مدیران پرسپولیس تصمیم به تمدید قرارداد این مربی کروات کنند. البته گفته می شد که برانکو هم مایل بود به حضورش در ایران ادامه بدهد و به این ترتیب دو طرف برای تمدید قرارداد برای دو سال دیگر به توافق رسیدند.

البته برانکو احتمالا روزهای دشوارتری را پیش رو خواهد داشت زیرا پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم است و نمی تواند بازیکن جدیدی جذب کرد و از سوی دیگر جدایی بازیکنی مانند مهدی طارمی، به هر حال روی این تیم تاثیر منفی خواهد گذاشت.

برانکو بعد از امضای قراردادش به سایت اختصاصی باشگاه پرسپولیس گفت:”  در این لحظه از اینکه می‌توانم همکاری خودم را همچنان با پرسپولیس ادامه بدهم و همچنان با بهترین هواداران دنیا باشم، بسیار خوشحال هستم. از حمایت هواداران و اعتمادی که باشگاه به من نشان داده است به خصوص از آقای گرشاسبی تشکر می‌کنم. ما این دوران خوب را با قدرت بیشتری ادامه خواهیم داد  تا به بهترین هواداران دنیا، شادی، نشاط و شور بیشتری را هدیه کنیم.”

آیا تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ به سود پرسپولیس خواهد بود؟

Vote to see the results
31% - 107 votes
31% - 25 votes