پرسپولیس

برای دادن رضایت نامه طارمی؛ پرسپولیس 500 هزار دلار می خواهد

فوتبال ترایب- حمیدرضا گرشاسبی، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، اعلام کرد که این باشگاه به راحتی با جدایی مهدی طارمی موافقت نخواهد کرد و رضایت نامه این بازیکن تنها در صورت پرداخت مبلغ مورد نظر این باشگاه صادر خواهد شد.

طارمی روز گذشته راهی قطر شد و انتشار عکس هایش در کنار وسلی اشنایدر، ستاره جدید الغرافه، این گمانه زنی را به وجود آورد که پیوستن او به این باشگاه قطری قطعی شده اما به نظر می رسد این مهاجم پردردسر هنوز کار سختی برای جلب رضایت مدیران پرسپولیس دارد.

طارمی که بازگشت عجیبش به پرسپولیس بعد از جدایی از ریزه اسپور، باعث محرومیت قرمزها از دو پنجره نقل و انتقالات شد، در حالی به قطر رفته که هنوز 6 ماه دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و این به معنای آن است که برای بستن قرارداد با الغرافه، باید رضایت پرسپولیس را جلب کند؛ رضایت نامه ای که گفته می شود با دریافت 500 هزار دلار صادر خواهد شد.

پرسپولیسی ها امیدوار بودند که با تمدید قرارداد طارمی برای یک سال دیگر، بتوانند در تابستان او را به مبلغ بالاتری ترانسفر کنند اما این بازیکن که تصمیمات عجیبش در دو سال اخیر، حواشی زیادی ایجاد کرده، این پیشنهاد را نپذیرفت.

با این حال او تا پایان این فصل بازیکن پرسپولیس محسوب می شود و گرشاسبی تاکید کرد که تنها در صورت پرداخت مبلغ مورد این باشگاه، طارمی می تواند به الغرافه برود:” باید با طارمی بنشینیم و سر مبلغ انتقالش صحبت کنیم. ما هنوز بر سر انتقال طارمی به توافق نرسیده‌ایم و هنوز اجازه رسمی به این بازیکن نداده‌ایم.

مبالغی را که در رسانه ها مطرح می شود، تایید نمی کنم؛ اما مطمئن باشید که اگر رفتن طارمی به الغرافه قطعی شود، به این سادگی‌ها از مبلغ درخواستی‌مان کوتاه نمی‌آییم. این گونه نیست که هر چه آنها بگویند ما بگوییم چشم. منافع باشگاه برای ما از همه چیز مهم‌تر است. مطمئن باشید به این راحتی اجازه جدایی نمی‌دهیم.

طارمی برای انتقال به الغرافه باید رضایت پرسپولیس را برای این انتقال به دست بیاورد.» و این یعنی هنوز کار انتقال به طور صددرصد قطعی نشده است. اینکه چرا طارمی با این سرعت به قطر رفت به طوری که این ذهنیت به وجود آمد که کار انتقالش تمام شده شاید به این دلیل باشد که او نمی خواسته شانس حضورش در الغرافه را از دست بدهد.”

آیا با موضع باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط جدایی طارمی موافق هستید؟

Vote to see the results
31% - 93 votes
32% - 48 votes